Lovagregény

A Knight's Tale

2015.06.30 Enccso

Tetszett, hogy vegyítik a kosztümös stílust a modern kiegészítőkkel, nagyon jó hangulatot adott a filmnek, ami egy izgalmas romantikus sztori, nem is árul zsákbamacskát.

2015.09.05 s0ltau77

Elég furcsa kis alakítás lett ez, valamilyen szinten még tetszik is azonban nem dobtam el tőle az agyamat. De el kell ismerni egyszeri szórakozásnak megtette, max nem lesz maradandó élmény.

2016.01.31 Cirmici

Szimpatikus volt a film, többször is megnéztem. Ebben a filmben szerettem meg és ismertem meg Heath-et, és ekkoriban jött a tragikus hír. Nagyszerű színész volt.

2015.01.29 amazing12

Oh Heath L.-.... épp akkor távozott el, amikor megnéztem ezt a filmet. Szimpatikus volt a film. Visszarepít a középkorba. A karakterek nagyon kedvesek számomra. Ebben a filmben megtalálható a dráma és a humor egyaránt. Mindenképpen ajánlatos megnézni, aki szereti a középkori filmeket.

2015.03.22 Ancsi

Modern lovagkor, kissé humoros köntösben. A semmiből feltörni kívánó William küzdelme, a barátai segítsége, a romantikus szál, a gonosz, a humor, minden tetszett benne.

2015.01.26 Ata

Egész jó film párszor meglehet nézni :)

2015.01.26 Sindyke

Nézhető film. Heath Ledger nagyszerűen alakított. Összvissz 3-4 szer néztem meg.( Nagyon sajnálom ami vele történt :( )

2016.04.23 kasztni

Nagyon aranyos film, bár nem biztos, hogy ezért fogunk a jobb létre szenderült Heath Ledgerre emlékezni, sőt biztos nem. Minden esetre elmegy egynek, van benne szerelem, kaland, vicces szereplők, szóval minden, ami egy kis könnyed mozihoz kell. Akine... Több

2016.03.16 SztarkTóni

Tényleg nagyon szórakoztató a film, de ki a fene találta ki, hogy a középkorban az emberek ilyen ruhákban voltak. És mi van a főhősnő hajával? Jézusom! Megértem én, hogy nem kell száz százalékig pontosnak lenni, de ez már azért egy ponton túl illúzióromboló volt. Mindegy, azért nézhető a film.