Macskafogó

Macskafogó

2016.02.18 trixxy

Akármennyi modern rajfilmet készítettek és készítenek mostanában, ezekkel a régi rajzfilmekkel nem tudják felvenni a versenyt. Méltán világhírű:)

2016.04.22 Loborg

Legendás, zseniális, sírva fetrengős, idézős! :) Szerintem minden magyar ember, főként az előző generációk tagjai össze tudnak kacsintani egy-egy utalás hallatán, érdemes ezt a rajzfilmet a fiatalabbakkal is megismertetni.

2015.11.21 irongozu

Ez aztán egy igazán nagy magyar klasszikus animációs film. Aki szeretne jól szórakozni és szereti a jó filmzenéket, akkor ezt semmi esetre sem hagyja ki.

2016.08.31 Bob

Szerintem ez a legjobb magyar rajzfilm, amit eddig csináltak.

2020.09.08 Kanyi

Megunhatatlan...orok kedvenc imadom

2016.05.10 wooderman

Csodálatos az egész mesefilm úgy ahogy van,csak sajnos a mostani gyerekek nemigen tudják már értékelni, annyira hozzászoktak az animációs mesékhez,filmekhez.Pedig ennek a mesének legalább van mondanivalója.

2015.01.24 Zsofi821

Nagy alakítás. Nagyon emberi, hiába játsszák állatok. Poénos, fordulatos, "alvilági". Ajánlom mindenkinek, gyereknek, de felnőttnek leginkább! :D

2017.05.26 Sem Rorrey

Egyik legjobb magyar rajzfilm véleményem szerint. Történet, karakterek stimmelnek, vannak idézhető részei, zseniális.

2015.05.21 Laci000

Imádnivaló mesefilm, az egyik legjobb a magyar rajzfilmek közül. Gyerekkorom legszebb rajzos emléke. Humoros, a zenék nagyon jók, a figurák pedig nagyon vagányak!

2016.05.21 Vadgazda

Nagyon jó magyar rajzfilm. Minden korosztály számára bármikor kötelező darab. Nagyon jó a megrajzolása, a sztorija izgalmas és soha nem lankad, végig fordulatos és érdekes. Szerintem az egyik legjobb magyar rajzfilm.

2016.04.30 Bogi

Klasszikus, minőségi magyar mese. Ezt minden magyar gyereknek látnia kellene és az ehhez hasonló remekeket is (pl: Az erdő kapitánya) Ez a mese még abban a jó helyzetben van, hogy nagyon ismert és a szülők is szerették gyerekként, így a gyereket is s... Több

2015.02.21 oneminute

Gyakorlatilag ezen a mesén nőttem fel. A vieómagnó korszakában rongyosra néztük ezt a mesét a tesómmal, el is szakadt a szalag. Szinte már kívülről fújtam a szöveget, és a jelszó azóta is: egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska. Az mai ... Több

2018.02.11 zsani

Nagyon jó magyar mese! Mindig megnevettet. Bármikor meg tudom nézni, nagyon leköti az embert. Jók a karakterek és a szinkronhangokat is nagyon jól megválasztották.

2015.07.26 one1970

Kiskoromban számtalanszor megnéztem ezt a filmet, az egyik magyar klasszikusok közé tartozik, azonban nekem a Vuk a kedvenc filmem, ez a rajzfilm már nem olyan nagy sikerű.