Vélemények: Macskafogó (1986)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó mese, megüti a magyar szintet. Mindenképp ajánlani tudom a mai fiatalságnak is.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 09.

Nem rég láttam, egész érdekes, de nagyon jót mulattam tetszett, aranyos kis rajzfilm.

Deku   2017. 07. 08.

Ritka az ilyen számomra, magyar film is és régi is amiből legalább egy elveszi a kedvem a filmtől. De itt nem ez történt nagyon szórakoztató film volt. Ez olyan volt amit bármikor újra elővennék és megnézném egy délutáni szórakozás gyanánt. Maximálisan kielégítette a filmezési vágyamat.

Orosz István   2016. 05. 27.

Én szerintem ez a maagyar rajzfilm ami hollywoodi kasszasiker is lehetne. De mivel magyar így nem terjedt el. Nem baj mi élvezzük, és még sok sok generáció fogja élvezni. Nagyon sokszor láttam, és sokáig nem is sejtettem hogy magyar alkotás. Ez bizonyítja mi is tudunk nagyokat alkotni.

mdlg4th   2016. 02. 04.

Igazán jó film lett ez. Itt nem tudnék negatívot említeni mert az egész film úgy volt rendben ahogy kitalálták. Lélegzetelállító jelenetek és történet jellemzi a filmet ami teljesen leköti a nézőt.

szaka123   2018. 03. 26.

Nagyon jó kis mese. A mai fiatalságot már nem tudom mennyire kötné le, de a mi időnkben nagyon szórakoztató volt. Ajánlom megnézésre, ha csak egy könnyed filmet keres valaki és nem riasztja el az, hogy nem a XXI. században készült.

Dodi   2015. 06. 17.

Egy igazán humoros, szórakoztató magyar rajzfilm. Kiváló karakterekkel.

Gigi   2017. 01. 17.

Ha álmomból felkeltenek, akkor is tudok belőle sok szöveget idézni :) Klasszikus, eredeti, egyedülálló, szórakoztató, szóval egyszerűen zseniális.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Erről nem lehet teljeskörű véleményt írni, mert annyira sok - jó értelemben persze. Mindenesetre nekem a kalmárok voltak a kedvenceim, főleg, hogy gyerekként nem tudtam mi az a kalmár...:)

moviewer   2017. 07. 07.

Kiváló rajzfilm remek a humora és a kivitelezése is. Ez is egy remek bizonyíték sok másik film mellett, hogy a magyar filmiparnak remek termékei is voltak, vannak, és reméljük lesznek is

VFTS   2016. 08. 07.

A legjobb magyar rajzfilm. Remek a sztori. Még ma is teljes mértékben megállja a helyét.

czerik   2018. 07. 16.

Hát ez egy nagyon jó mese, igazi klasszikus. Minden percét élvezni lehet, ajánlom minden korosztálynak!

Yosihiro   2015. 02. 06.

A magyar animáció újabb sikeres darabja ami szintén világhírű! Kihagyhatatlan mozi. A történet és a szereplők ideális kombinációja plusz a magyar hangok ez valami fantasztikus produkció lett! Csak gratulálni tudok az alkotóknak ! A folytatásról ne beszéljünk.

SzFa   2017. 09. 18.

Groteszk képet mutat a világunkról. Egyáltalán nem gyerekeknek való, viszont a felnőtteknek nagyon élvezetes. A kedvenc részem amikor kérdezi a főnök macska, hogy 'hogy van a kedves felesége' -'Már három éve önnel él'. Sokszor megnéztem és még sokszor meg is fogom.

Ballera   2017. 05. 24.

Már talán ezer éve is van, hogy nem láttam de ez a mese még mindig nagyszerű. Aranyos tud lenni és egészen humoros. Sok negatívat nem tudnék rá mondani így nem is keresek. Ajánlom.

Bob   2016. 08. 31.

Szerintem ez a legjobb magyar rajzfilm, amit eddig csináltak.

Norbert93   2018. 07. 23.

Nagyon jó kis magyar mese. Ez azért még ütötte a szintet. Érdekes karakterek, jó helyszínek és felejthetetlen poénok.

Thibo84   2016. 08. 29.

A magyarok a Macskafogó előtt és után sem tudtak ilyen színvonalas, és vicces rajzfilmet összehozni. A kidolgozása és a történet is remekbe szabott.

D. Wolfe   2016. 04. 20.

Minden idők egyik legjobb magyar filmje. Zseniális karakterek és beszólások jellemzik, emellett van egy nagyon sajátos noir stílusa, ami sok neves klasszikust megidéz. Meg nem tudnám mondani, hányszor láttam már, de képtelen vagyok megunni.

irongozu   2015. 11. 21.

Ez aztán egy igazán nagy magyar klasszikus animációs film. Aki szeretne jól szórakozni és szereti a jó filmzenéket, akkor ezt semmi esetre sem hagyja ki.