Vélemények: Macskafogó (1986)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó mese, megüti a magyar szintet. Mindenképp ajánlani tudom a mai fiatalságnak is.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 09.

Nem rég láttam, egész érdekes, de nagyon jót mulattam tetszett, aranyos kis rajzfilm.

indingo   2019. 03. 19.

Felnőtteknek szóló mese, amit mindenkinek legalább egyszer látnia kell, hogy kiválaszthassa, melyik karakter bőrébe bújna szívesen.

Deku   2017. 07. 08.

Ritka az ilyen számomra, magyar film is és régi is amiből legalább egy elveszi a kedvem a filmtől. De itt nem ez történt nagyon szórakoztató film volt. Ez olyan volt amit bármikor újra elővennék és megnézném egy délutáni szórakozás gyanánt. Maximálisan kielégítette a filmezési vágyamat.

Orosz István   2016. 05. 27.

Én szerintem ez a maagyar rajzfilm ami hollywoodi kasszasiker is lehetne. De mivel magyar így nem terjedt el. Nem baj mi élvezzük, és még sok sok generáció fogja élvezni. Nagyon sokszor láttam, és sokáig nem is sejtettem hogy magyar alkotás. Ez bizonyítja mi is tudunk nagyokat alkotni.

dailyfilmsan   2018. 11. 08.

A valaha készült legjobb magyar rajzfilm. Társadalomkritikai jellege is kiváló. Nem csak a gyerek de a szülő is élvezi egyaránt. Nekem nagyon tetszett. Sőt még most is tetszik ;)

szaka123   2018. 03. 26.

Nagyon jó kis mese. A mai fiatalságot már nem tudom mennyire kötné le, de a mi időnkben nagyon szórakoztató volt. Ajánlom megnézésre, ha csak egy könnyed filmet keres valaki és nem riasztja el az, hogy nem a XXI. században készült.

Dodi   2015. 06. 17.

Egy igazán humoros, szórakoztató magyar rajzfilm. Kiváló karakterekkel.

harnas1207   2018. 12. 05.

Klasszikus mese és ami fontosabb van egy sajátos és egyedi stílusa, hangulata.A karakterek nekem nagyon tetszettek, Fritz Teufel és Safranek jelenetei a legjobbak!

Gigi   2017. 01. 17.

Ha álmomból felkeltenek, akkor is tudok belőle sok szöveget idézni :) Klasszikus, eredeti, egyedülálló, szórakoztató, szóval egyszerűen zseniális.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Erről nem lehet teljeskörű véleményt írni, mert annyira sok - jó értelemben persze. Mindenesetre nekem a kalmárok voltak a kedvenceim, főleg, hogy gyerekként nem tudtam mi az a kalmár...:)

moviewer   2017. 07. 07.

Kiváló rajzfilm remek a humora és a kivitelezése is. Ez is egy remek bizonyíték sok másik film mellett, hogy a magyar filmiparnak remek termékei is voltak, vannak, és reméljük lesznek is

VFTS   2016. 08. 07.

A legjobb magyar rajzfilm. Remek a sztori. Még ma is teljes mértékben megállja a helyét.

Yosihiro   2015. 02. 06.

A magyar animáció újabb sikeres darabja ami szintén világhírű! Kihagyhatatlan mozi. A történet és a szereplők ideális kombinációja plusz a magyar hangok ez valami fantasztikus produkció lett! Csak gratulálni tudok az alkotóknak ! A folytatásról ne beszéljünk.

czerik   2018. 07. 16.

Hát ez egy nagyon jó mese, igazi klasszikus. Minden percét élvezni lehet, ajánlom minden korosztálynak!

Thibo84   2016. 08. 29.

A magyarok a Macskafogó előtt és után sem tudtak ilyen színvonalas, és vicces rajzfilmet összehozni. A kidolgozása és a történet is remekbe szabott.

Norbert93   2018. 07. 23.

Nagyon jó kis magyar mese. Ez azért még ütötte a szintet. Érdekes karakterek, jó helyszínek és felejthetetlen poénok.

sabnock666   2019. 04. 04.

Szuper. Ismételten egy kifogástalan magyar rajzfilm. Ebben a műfajban nagyon otthon vagyunk és ezt időről időre be is bizonyîtjuk. Többször nézős, megunhatatlan kis gyöngyszem.

SzFa   2017. 09. 18.

Groteszk képet mutat a világunkról. Egyáltalán nem gyerekeknek való, viszont a felnőtteknek nagyon élvezetes. A kedvenc részem amikor kérdezi a főnök macska, hogy 'hogy van a kedves felesége' -'Már három éve önnel él'. Sokszor megnéztem és még sokszor meg is fogom.

szabomarc   2019. 01. 04.

Itthon valószínűleg senkinek nem kell bemutatni a filmet, alighanem az egyik legnagyobb magyar filmsiker a Macskafogó, jó történettel, remek megvalósítással. Mindenkinek ajánlom.

Bob   2016. 08. 31.

Szerintem ez a legjobb magyar rajzfilm, amit eddig csináltak.

Csillagpor   2018. 10. 05.

Nemrég újra mozikba került és sikerült végre megnéznem. Rögtön új kedvenc magyar mesém lett. Szétröhögtem magam rajta. Ha film lenne még egy jó kis vígjátékos kriminek is simán elmenne. Nagyon jó karakterek és a szinkronhangok...isssstenien passzolnak. Mindenkinek ajánlom aki szereti a minőségi humorú meséket.

D. Wolfe   2016. 04. 20.

Minden idők egyik legjobb magyar filmje. Zseniális karakterek és beszólások jellemzik, emellett van egy nagyon sajátos noir stílusa, ami sok neves klasszikust megidéz. Meg nem tudnám mondani, hányszor láttam már, de képtelen vagyok megunni.

irongozu   2015. 11. 21.

Ez aztán egy igazán nagy magyar klasszikus animációs film. Aki szeretne jól szórakozni és szereti a jó filmzenéket, akkor ezt semmi esetre sem hagyja ki.

Loborg   2016. 04. 22.

Legendás, zseniális, sírva fetrengős, idézős! :) Szerintem minden magyar ember, főként az előző generációk tagjai össze tudnak kacsintani egy-egy utalás hallatán, érdemes ezt a rajzfilmet a fiatalabbakkal is megismertetni.

Zsofi821   2015. 01. 24.

Nagy alakítás. Nagyon emberi, hiába játsszák állatok. Poénos, fordulatos, "alvilági". Ajánlom mindenkinek, gyereknek, de felnőttnek leginkább! :D

Sem Rorrey   2017. 05. 26.

Egyik legjobb magyar rajzfilm véleményem szerint. Történet, karakterek stimmelnek, vannak idézhető részei, zseniális.

oneminute   2015. 02. 21.

Gyakorlatilag ezen a mesén nőttem fel. A vieómagnó korszakában rongyosra néztük ezt a mesét a tesómmal, el is szakadt a szalag. Szinte már kívülről fújtam a szöveget, és a jelszó azóta is: egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska. Az mai gyerekeket viszont már nem köti le, nincs benne elég izgalom neki. Pedig kedves kis mese!

wooderman   2016. 05. 10.

Csodálatos az egész mesefilm úgy ahogy van,csak sajnos a mostani gyerekek nemigen tudják már értékelni, annyira hozzászoktak az animációs mesékhez,filmekhez.Pedig ennek a mesének legalább van mondanivalója.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Nagyon jó magyar rajzfilm. Minden korosztály számára bármikor kötelező darab. Nagyon jó a megrajzolása, a sztorija izgalmas és soha nem lankad, végig fordulatos és érdekes. Szerintem az egyik legjobb magyar rajzfilm.