Macskafogó

Macskafogó

2023.10.17 JRD

1986. október 2-án mutatták be a Macskafogót. Egy ilyen mesefilm megalkotása, forgalomba hozatala abban az időben nem volt kis vállalkozás, mégis sikerült, és azóta a Macskafogó töretlen népszerűségnek örvend. Az ötlet még napvilágot sem látott, még ... Több

Szuper. Ismételten egy kifogástalan magyar rajzfilm. Ebben a műfajban nagyon otthon vagyunk, és ezt időről időre be is bizonyítjuk. Többször nézős, megunhatatlan kis gyöngyszem.

2019.03.19 indingo

Felnőtteknek szóló mese, amit mindenkinek legalább egyszer látnia kell, hogy kiválaszthassa, melyik karakter bőrébe bújna szívesen.

2016.05.27 Orosz István

Én szerintem ez a maagyar rajzfilm ami hollywoodi kasszasiker is lehetne. De mivel magyar így nem terjedt el. Nem baj mi élvezzük, és még sok sok generáció fogja élvezni. Nagyon sokszor láttam, és sokáig nem is sejtettem hogy magyar alkotás. Ez bizonyítja mi is tudunk nagyokat alkotni.

2015.02.06 Yosihiro

A magyar animáció újabb sikeres darabja ami szintén világhírű! Kihagyhatatlan mozi. A történet és a szereplők ideális kombinációja plusz a magyar hangok ez valami fantasztikus produkció lett! Csak gratulálni tudok az alkotóknak ! A folytatásról ne beszéljünk.

2017.07.08 Deku

Ritka az ilyen számomra, magyar film is és régi is amiből legalább egy elveszi a kedvem a filmtől. De itt nem ez történt nagyon szórakoztató film volt. Ez olyan volt amit bármikor újra elővennék és megnézném egy délutáni szórakozás gyanánt. Maximálisan kielégítette a filmezési vágyamat.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó mese, megüti a magyar szintet. Mindenképp ajánlani tudom a mai fiatalságnak is.

2017.03.09 Laca//Ho/rr/oR//

Nem rég láttam, egész érdekes, de nagyon jót mulattam tetszett, aranyos kis rajzfilm.

2020.04.29 Timon

Régi kedvencek egyik,imádom,néhány jelenete különösen tetszett.

2019.04.23 Ms. Akárki

Az egyik legjobb magyar mese szerintem. Utánozhatatlan, hamisíthatatlan humor, gyönyörű és egyben vicces dalbetétek egyvelege. Klasszikus és megunhatatlan. Mindenképpen érdemes megnéznie, aki még nem látta, mert nem tudja, miből maradt ki ezidáig.

2016.08.29 Thibo84

A magyarok a Macskafogó előtt és után sem tudtak ilyen színvonalas, és vicces rajzfilmet összehozni. A kidolgozása és a történet is remekbe szabott.

2018.11.08 dailyfilmsan

A valaha készült legjobb magyar rajzfilm. Társadalomkritikai jellege is kiváló. Nem csak a gyerek de a szülő is élvezi egyaránt. Nekem nagyon tetszett. Sőt még most is tetszik ;)

2019.09.30 ZeroHero

Minden idok legjobb magyar filmje/mesefilmje. Uberelhetetlen klasszikus, humorral, izgalommal, otlettel, feszultseggel... Ha nem magyarorszagon keszul annak idejen, akkor szerintem siman vilagsiker. Nem gyerekmese, inkabb felnotteknek szol, de nekem ... Több

2018.03.26 szaka123

Nagyon jó kis mese. A mai fiatalságot már nem tudom mennyire kötné le, de a mi időnkben nagyon szórakoztató volt. Ajánlom megnézésre, ha csak egy könnyed filmet keres valaki és nem riasztja el az, hogy nem a XXI. században készült.