Macskafogó

Macskafogó

2017.11.15 baalint

Ezen a filmen nincs mit cicózni. Egyszerűen remek poénok vannak benne :) A kor szellemiségét is remekül adja vissza, és a szeretett cicákat is más szerepben láthatjuk.

2016.04.04 Gergely Varju

Magyar rajzfilm, világszínvonalon. Érdemes megnézni. Számos jelenet igen emlékezetes maradt. Nem véletlen, hogy később egy második rész meg akarta lovagolni a film népszerűségét, de az sem véletlen, hogy a CGI orgia nem járt sikerrel. Ugyanis a Mac... Több

2017.11.23 nagysar

Nem lett a kedvencem. Tegyük hozzá hogy elejétől a végéig sosem bírtam végignézni csak tévében részletekben. Azért van benne 1-2 viccesebb jelenet, de ennyi.

Régen láttam ezt a rajzfilmet, de olyan baljós, szomorú, komor hangulata, van hogy nem mertem megnézni többször. Ez egy nagy nulla, semmi értelme, csak elriasztja a gyerekeket a mesétől.

2015.12.28 Niki19

A magyarok által készített legjobb film! Megunhatatlan, többször nézhető. Gyerekek, felnőttek egyaránt szórakoztatónak fogják találni. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Igazi családi film.

2015.11.23 Beniko

Ez a rajzfilm mindent visz a 80-as években a műfajban. Kutya-macska barátság gengszterköntösben. Nagyon ötletes. Na és a poénok! Azok pedig fergetegesek.

2015.12.29 sepsiklaudia

mama anya és én is együtt nézzük, generációkon áthidaló mese, izgalmas karakterekkel és jó humorral

2016.04.29 Cordelia Bennett

Klasszikus, vérprofi magyar rajzfilm, szállóigévé vált mondásokkal, karakterekkel, jó zenével. Nem csoda, ha a Disney konkurenciának érezte. Bármikor újranézhető.

2015.12.12 vinetty93

Nem lett egy fantasztikus világmegváltó alkotás. Egynek is épphogy csak elmegy. De még benne van a nézhető kategóriában. Sajnos nem tudok túl sok pozitívot mondani erről a filmről. Talán a karakterek játéka az, ami egyedül nézhetővé tette és kész. Nem hagysz ki vele semmit, ha nem nézed meg.

2015.09.12 Meeroz21

Szörnyű, hogy ezt vászonra vitték. Brutálisan untatott az elejétől a végéig. Nem volt helyén szinte semmi, a karakterek azt se tudták mit csináljanak, a zene nem odaillő volt és így maga a hangulat is teljesen elveszett számomra.

2016.04.18 Kata

A kedvenc mesém, gyerekkoromban rengetegszer láttam, habár egy nemrégi újranézés során rájöttem, hogy mennyi rejtett utalást tartalmaz és ezáltal még jobban megszerettem. Igazi élmény gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

2016.01.11 [email protected]

Gyerekkorom kedvenc meséje Talán azért is mert mindig is felnőttes mesének éreztem. A szereplők karaktere nagyon tetszik és ma is szívesen megnézem. Kedvenc!

2015.07.17 Kriszta

Igazi klasszikus. Felnőtt fejjel is szórakoztató :)

2015.05.01 gaboca1981

Kis srácként meg volt a Macskafogók első része képregényben is. Imádtam mind a kettőt. A filmet is és a képregényt is. Szerintem nyugodtam kijelenthetjük, hogy a Macskafogók 1. kult mese filmmé vált az eltelt egynéhány évtized során! :-)