Macskafogó

Macskafogó

2018.03.19 Rendszergizda

Tudom, hogy a magyar rajzfilmek közül ez legjobban elismert, de engem valahogy nem tudott lekötni se kicsiként se most! Lehet az baj, hogy főhős nem szimpatikus nekem. A macskák jobbak.... :P

2017.05.30 szkodvig

Nagyon jó kis mese ám ennek ellenére nem gyerekfilm. Rohadt jókat röhögök rajtuk a mai napig,csak ajánlani tudom aki egy kis hülyeségre vágyik. Többször nézős.

2016.02.10 norbi0102

Szörnyű, hogy ezt vászonra vitték. Brutálisan untatott az elejétől a végéig. Nem volt helyén szinte semmi, a karakterek azt se tudták mit csináljanak, a zene nem odaillő volt és így maga a hangulat is teljesen elveszett számomra.

2015.06.30 padfoot8925

Imádnivaló mesefilm, igazán humoros, szórakoztató rajzfilm. Nálam mindig is az egyik legnagyobb kedvenc lesz. Fantasztikusan eltalált karakterek, poénos párbeszédek.

2017.02.19 clay00

Először féltem tőle, nem ajánlom kicsiknek, de utána nagyobbként mindennél jobban szerettem. Egyike a legjobb magyar rajzfilmeknek. Talán kicsit sötét lett a rajzolása,de nincs igazán negatívuma.

2015.07.13 prongs2001

Egyszer bőven nézhető film volt, karakterek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg.

2015.03.31 Fildi

Kedvenc mesém volt, imádtam. Talán a legjobb magyar mesefilm. Felnőtteknek is szórakoztató. Jó sztori, karakteres figurák, izgalmas, érdekes történések. Nálam 5*

2016.04.27 angel001

Nagyon sokszor láttam gyerekként, és most a fiammal,néztem már párszor.Az élvezeti értékéből még így ennyi év után sem veszít.Fantasztikus karakterek, izgalmas történet.A gonosz macskák uralmát végül megtörő egerek.A kicsi egerek győzedelmeskednek, ... Több

2016.06.24 portal91

Egy nagyszerű, és sikeres magyar rajzfilm. Amelyik bármilyen amerikai siker rajzfilmmel vetélkedhetne. Gyerekkorom nagy kedvence volt, manapság már sajnos nincsenek ilyen jók.

2015.06.22 ElfRider

Zseniális magyar mese. Nem értem miért nem készül több ilyen alkotás hazánkban ha ilyen minőségre vagyunk képesek. Nagyin egyedülálló és eredeti. A humora nagyon átjön.

2016.11.18 Manfred

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje, mert olyan „felnőttes” mese volt. Az egyik legjobb magyar mese. Nagyon karakteresek a szereplők, jól kidolgozott figurák.

2015.05.22 Henczi

Egy karakteres, igazi rajzfilm, ami felnőttek számára is érdekes. Nagyon jól kidolgozott szereplők, érdekes történet, többször nézhető, felnőtt fejjel is szórakoztató!

2016.07.25 N.Béla

Zseniális magyar rajzfilm. A magyar filmgyártásnak még sok ilyen kellene és mindjárt célegyenesben lenne a siker felé. A karakterek a történet is mind zseniális. A gyerekeknek mind a mai napig szívesen beteszem, hogy nézzék és sokszor csenve én is nézem velük, olyan jó.

2016.07.16 Bog1

A magyar filmgyártás , rajzfilmgyártás egyik kiemelkedő filmművészeti darabja ez. Akárhányszor belefútok tv-ben mindig elmosolyodom és a belsőm újra gyermek lesz. A szinkronhangok pedig egyszerűen tökéletesítik az isteni humorú magyaros kis mesét