Macskarisztokraták

Macskarisztokraták

The AristoCats

Párizs egyik legkáprázatosabb házának inasa, Butler Edgar képtelen elfogadni, hogy egykori úrnője, Madame Adelaide a macskáit tette meg örökösnek, s ő, a mindig hű szolga csak második maradt a sorban. Hosszas töprengés után egy éjszaka összegyűjti a kis kedvenceket, s egy távoli mezőre… Több

Premier (HU): 1994.03.31. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.03.22 Timon

Azon kevés régi Disney mese,amely megvan nekünk VHS-en.Először könyvben olvastam el a történet egy viszonylag rövidített változatát,majd megnéztem anno,és ma is körülbelül úgy megmaradt bennem.Az aranyos macskák,a helyszínek megalkotása,az éneklések,és a szinkronhangok imádnivalóak. 10/10

2019.05.14 indingo

Imádtam ezt a mesét. Amúgy is macskamániás vagyok, úgyhogy nálam betalált. Helyes a története, a mondanivalója. A kis vörös cica volt a kedvencem.

2017.02.04 ArpiHajdu és Réci

Hát nem is értem, hogy hogy fordulhatott elő, hogy én ezt a mesét még nem láttam eddig. Vannak benne macskák (nem is kevés) és Párizsban játszódik a történet, ennél több nekem nem is nagyon kell. Többszörös macskatulajdonos révén kissé elfogult vagyo... Több

2019.05.08 Thibo84

Egy aranyos és humoros rajzfilm, kivált képen a kóbor macska bandát csípem benne a legjobban.

2017.08.30 Deku

Bőven azt mondhatom erre a filmre, hogy remekül egyben van. Leginkább azért kedveltem mert elég jó egy szimpla szórakozáshoz, egy nagyon laza filmezésre. Nekem ez a lazaság itt bejött.

Eva Gabor első Disney filmje.Szerző: Thibo84

Bill Thompson utolsó filmje. A kiadása után kevesebb, mint egy évvel hunyt el.Szerző: Thibo84

, az orosz macska hangja több Disneyland látványosságban énekelt, mint például a Karib-tenger kalózai, vagy az Elvarázsolt kastély.Szerző: Thibo84

A kínai macska (Paul Winchell) által énekelt "Everybody Wanna To Be a Cat" sorokat később politikailag helytelennek tartották és eltávolították a filmből. Az otthoni kiadásokból azonban nem vágták ki.Szerző: Thibo84