
Vélemények (41)
Eléggé unalmasan volt tálalva a történet, nem túl gördülékeny a története és emiatt sokat veszít az élvezhetőségéből.
Ez a magas csillagozás leginkább azért, mert végre egy magyar thriller nemzetközi színvonalat tudott elérni. Képileg nem egyszer a Bárányok hallgatnak című mesterművet juttatta eszembe. A színészi játék is messze jobb volt az átlagos magyar színvonal... Több
Érdekesebb volt a Wikipédián a leírás az ügyről, mint maga a film. A stílussal nagyon mellélőttek a készítők. Sok elnyújtott jelenet, üres párbeszédek.
Azért is érdekelt a film mert magyar, továbbá igaz történet egy olyan esetről, ahol évekig ült gy ártatlan ember egy olyan dolog miatt, amit nem követett el.
Azon ritka filmek egyike amely bár magyar mégis elég jó. Nem egészen olyan lett mint amilyennek vártam, kicsit félrevezetett az előzetes, ennek ellenére nem tudok rosszat mondani róla.
Hasonló filmek
Nem igazán értem a negatív véleményeket, nekem tetszett. Tetszett a látványvilág (a sztori nyilván és sajnos, adott), ami a legjobban tetszett, az igazából a 2 főszereplőnek a külső hasonlósága, én is alig tudtam őket megkülönböztetni. Én nem untam a filmet, végig érdekelt.
Tipikus lapos párbeszédekkel. Több akart lenni, mint ami, ám mintha a rendező nem tudott volna meríteni az elődök nagy filmjeiből. A nyomozás amolyan összecsapott, kell egy bűnös, nem baj, ha ártatlan. De a parancs az parancs. Nem szerettem. Amiért á... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film alapvetően csak részben tükrözi a martfűi rémként elhíresült sorozatgyilkos kegyetlen módszerét és a gyilkosságok egymás utáni elkövetését. Az 56-os forradalom után követik el az első gyilkosságot, ami tényleg csak úgy tűnik, mintha egy bizony... Több
Magyar film de zseniális. Gyorsan elmegy a játékidő. Hihetetlenül izgalmas. Minden jelenete feszültséget kelt bennem. Ajánlom azoknak is akik nem kedvelik a magyar filmeket.
Akinek tetszett a TANÚ, annak ez is tetszeni fog :) Életszagú, simán el tudom képzelni hogy abban a korban ez pontosan így megtörtént. A karakterek nagyon jól játszanak, a forgatókönyv is jó. Ajánlani tudom,kötelező darab!