A martfűi rém

A martfüi rém

2017.06.15 biter007

Hát emelem kalapom a magyar filmesek előtt. Sajnos nálam a magyar film sokszor volt egyenlő a gagyisággal...DE most, húúú de odatették magukat. Nagyon jól sikerült megfilmesíteni a történetet, jó szereplők.

2019.01.31 lauralaura

Nem volt rossz, sőt. Voltak nagyon izgi részek - igazából már az is izgalmassá teszi, hogy igaz történet alapján van. Nekem a vége annyira nem tetszett.

2016.11.10 MiAzAki

Meglepően jól sikerült, és a főbb szerepekben nagyszerű színészi teljesítményt láthattunk, de néhány mellékszereplőt nem szabadott volna a forgatás közelébe engedni... Összességében egy jó film, még ha nem is hibátlan.

2016.11.15 Remes982

Vártam már ezt a filmet nagyon, régóta érdekel a Martfűi rém története. Bár a film talán néhány ponton elrugaszkodik a valüságtól, és nyilván minden részletet nem is lehet belesűríteni egy játékfilmbe, de ettől ez még egy szuper film.

2017.11.12 Wesleyvep

Nekem tetszett! Szépen kidolgozták a rém motivációit és jellemét is, de kellő hangsújt fektettek János drámájára is. Ilyen egy jó film!

2016.11.14 jaszon

Nagyszerű magyar film készült az idén! A téma nagyon hálás, mindenkit érdekel az egyetlen magyar sorozatgyilkos története. A kivitelezés dícséretet érdemel, remek színészek és remek rendezés áll a produkció mögött.

2018.10.14 Rendszergizda

Előzetes alapján nekem nagyon tetszett még anno, amikor a mozikban ment gondolkodtam is, hogy jegyet váltsak rá jó, hogy nem tetem... Sajnos csalódnom kellet a filmben. Körül-belül 10 perc után ki kapcsoltam.

2024.01.21 I3rYcE

Félsiker

A film teljes mértékben kiegyensúlyozatlan volt a figyelemfelkeltés tekintetében. A színészi alakításokból senkit sem tudok kiemelni. Egyszer meg lehet nézni, de maradandó emléket nem ad.

2017.12.27 zsolt885

Engem végig lekötött, az hogy megtörtén eseményt dolgoz fel (sajnos), ebben a kategóriában nálam az első, nem tudom mert nem éltem még akkor de az egész hangulat, látvány, a hatalom és az emberek hozzáállása nekem hihető. Hasonlóan megfogott mint a Zodiákus.

2023.02.06 Laulu

A film számomra nem adta vissza a kor hangulatát. A dialógusok, jelmezek, hajviseletek alapján erre mintha nem is nagyon törekedett volna a rendező. De nem ez zavart benne legjobban, hanem az erőltetett karakterábrázolás, ami a fiatal nyomozónál domb... Több

2018.12.26 Major

zseniális