
Vélemények (33)
Sziasztok! Tegnap láttuk a párommal 3D-ben. A látványelemek rendben voltak, itt-ott egy kis humor... Ami zavart: egy kicsit: „netflixes fílingem” volt. Ne értsetek félre, abszolút elfogadó vagyok meg „girlpower” meg minden, egyáltalán nem tartom maga... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az egykor tekintélyes, mindenki által félt Nick Furyból egy bohóc lett. Ugyanez elmondható Marvel Kapitányról is. Arról nem is beszélve, hogy bedobtak két teljesen ismeretlen karaktert a filmbe, a skrullok története összecsapott lett (jó, nem láttam ... Több
A Marvelnek ismét sikerült egy átlagon aluli produkcióval előrukkolnia, amelynek bár nagyon is rendben vannak az akciójelenetei, ettől eltekintve nem igazán tud többet a film. A főszereplő karakterek között sem éreztem azt, hogy annyira működnének a dialógusok, sőt, bizonyos ponton még kínosnak is éreztem.
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Láttam a filmet, méghozzá az egyik budapesti moziban! Szüleimmel, nővéremmel, unokatestvéreimmel láttam! Marvel rajongó vagyok! Ahogy hallottam, nagyon sok embernek nem tetszett, kritikusok is lehúzták, és megbukott a pénztáraknál! Én nem sokat várta... Több
A színészi teljesítmények jók. A történet kissé erőltetett. Az „előd” filmek jobban tetszettek.
Egy nagy katyvasz az egész. Ez még gyermekeknek is gyenge mese lenne. Nem is értem, hittem volna, hogy az előző filmekhez képest ennyire gyenge minőséget fognak összehozni. Talán még a 2 csillag is sok!
Szerintem egy jó vígjáték. Végignevettem az egészet, a stílusa olyan, mint a Ms. Marvel. Komoly filmet ne várjatok.
Én is szeretem a szuperhősös filmeket, az nem számít, hogy éppen marveles vagy a másik, mert mind a kettő egyformán jó. De igazából bármit megnézek, bármilyen kategória legyen, kivéve a 18➕-osat, na azt nem. Nagy kedvenc a vígjáték, romantikus-vígját... Több