58% 370 szavazat
Vélemények

Marvelek

The Marvels

 Több
Filmadatlap
33
Vélemények (33)
19
Szereplők (19)
21
Képek (21)
7
Videók (7)
11
Érdekességek (11)
Díjak
1
Filmkritika (1)
64
Cikkek (64)
Fórum

Vélemények (33)

Írj véleményt
 
2024.02.23 Annuspannus

Marvelek

Sajnos ez volt minden idők egyik leggyengébb Marvel-filmje!

0
 
2023.11.20 Kinga

Sziasztok! Tegnap láttuk a párommal 3D-ben. A látványelemek rendben voltak, itt-ott egy kis humor... Ami zavart: egy kicsit: „netflixes fílingem” volt. Ne értsetek félre, abszolút elfogadó vagyok meg „girlpower” meg minden, egyáltalán nem tartom maga... Több

1
 
2023.11.18 Norrcy

Nagyon jó

Szuper kis film. Alig várom, hogy újra megnézzem.

0
 
2023.11.15 Melitta Kollár

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az egykor tekintélyes, mindenki által félt Nick Furyból egy bohóc lett. Ugyanez elmondható Marvel Kapitányról is. Arról nem is beszélve, hogy bedobtak két teljesen ismeretlen karaktert a filmbe, a skrullok története összecsapott lett (jó, nem láttam ... Több

0
 
2023.11.12 filmember

Nem olyan rossz, csak nem értettem, mi Rambeau-nak a képessége.

0
 
2023.11.10 Tyler

A Marvelnek ismét sikerült egy átlagon aluli produkcióval előrukkolnia, amelynek bár nagyon is rendben vannak az akciójelenetei, ettől eltekintve nem igazán tud többet a film. A főszereplő karakterek között sem éreztem azt, hogy annyira működnének a dialógusok, sőt, bizonyos ponton még kínosnak is éreztem.

0
 
2023.11.09 Peti

Engem már az előző rész sem nyűgözött le, de ezt nem gondoltam akadálynak, hogy adjak ennek is egy esélyt. A középszerűnél nem igazán tudok rá jobb jelzőt, és azt is gondolom, hogy a Marvelnek alaposan át kellene már végre gondolnia, hogy merre is akarja folytatni az irányt.

0
 
2024.06.03 Marci Gál

Marvelek, avagy egy érdekes film

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Láttam a filmet, méghozzá az egyik budapesti moziban! Szüleimmel, nővéremmel, unokatestvéreimmel láttam! Marvel rajongó vagyok! Ahogy hallottam, nagyon sok embernek nem tetszett, kritikusok is lehúzták, és megbukott a pénztáraknál! Én nem sokat várta... Több

0
 
2024.04.09 Zoltán386872

Elmegy

A színészi teljesítmények jók. A történet kissé erőltetett. Az „előd” filmek jobban tetszettek.

0
 
2024.04.10 Kitty Trincsi

Nem volt rossz, de azért láttunk már jobbat!

0
 
2024.02.23 Zoltán406126

Egy nagy katyvasz az egész. Ez még gyermekeknek is gyenge mese lenne. Nem is értem, hittem volna, hogy az előző filmekhez képest ennyire gyenge minőséget fognak összehozni. Talán még a 2 csillag is sok!

0
 
2024.06.03 Ifj Koncz János

Elég gyengére sikerült és gyerekesre.

0
 
2024.02.24 Mrtozo

Vígjáték

Szerintem egy jó vígjáték. Végignevettem az egészet, a stílusa olyan, mint a Ms. Marvel. Komoly filmet ne várjatok.

0
 
2024.06.04 Gézáné Salamon

Én is szeretem a szuperhősös filmeket, az nem számít, hogy éppen marveles vagy a másik, mert mind a kettő egyformán jó. De igazából bármit megnézek, bármilyen kategória legyen, kivéve a 18➕-osat, na azt nem. Nagy kedvenc a vígjáték, romantikus-vígját... Több

0