58% 370 szavazat
Vélemények

Marvelek

The Marvels

 Több
Filmadatlap
33
Vélemények (33)
19
Szereplők (19)
21
Képek (21)
7
Videók (7)
11
Érdekességek (11)
Díjak
1
Filmkritika (1)
64
Cikkek (64)
Fórum

Vélemények (33)

Írj véleményt
 
2024.06.04 vakszerencse

legújabb vélemény

Sajnálatos

A Marvel Kapitány szégyenletes utórezgése. Nem jöttem rá, hogy kinek szól a film. Melyik korosztályt célozta meg? Az éneklős résznél már teljesen elengedtem az egészet. Akciófilmnek gyenge, gyerekfilmnek erős, vígjátéknak siralmas.

0
 
2023.11.19 Artemisia

Űrlady

A 2019-es Marvel Kapitány egy korrekt és szerethető szuperhős-mozi volt, noha voltak hátráltató tényezői, pl. a rossz időzítés közvetlenül a Bosszúállók: Végjáték előtt, ami miatt egyszerre, sebtében kellett felvezetnie Marvel Kapitány eredetsztorijá... Teljes kritika

5
 
2023.11.18 fankbringa

Jó cicák

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A film egy elborult utópia egy világról, ahol a főhősök azért nem alkoholisták, mert mostanában több pénzt hoznak, ha például melegek. Egy valódi kocsmagőzös történet, ahol egymást csépelő kemények és ügyeskedő üzletemberek összegabalyodott története... Teljes kritika

3
 
2024.01.06 Eastern79

Szuper? hős?

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Szerintem egyetlen jó Marvel produkció van, mégpedig A galaxis őrzői, de annak is csak az első két része, és ezt a véleményemet a Marvelek sem változtatta meg. A musical elem bár ötletes volt, de abszolút nem illett a sztoriba, amire alaphangon is a ... Több

0
 
2024.01.31 Piczil Zsolt

Kell nekünk woke fantasy? Nem! Egyébként jó EZ a woke fantasy? Igen! III. fejezet

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A film számomra teljesen élvezhető, szórakoztató volt. Mint képregényfilm tökéletes, ugyanakkor a pénztáraknál megbukott. Brie Larson jól játszott, még ha nem is értettem a teljes alakítását mindenhol. Pl. én úgy tudtam, ha egy ember szembogara körü... Teljes kritika

0
 
2023.11.17 Gábor390920

Szórakoztató csapatmunka

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Nem a legjobb, de nem is rossz film a Marvelek ebben az új fázisban. Nekem A Hangya volt egy kicsit a mélypont az év elején. Aki látta a WandaVíziót és a Ms. Marvel-sorozatokat, valamint az első Marvel Kapitány-filmet, az komplexebb képet kaphat a tö... Több

1
 
2024.01.17 Tonyka

Evolúciós fejlődés, csak az irány rossz

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Sokan leszedték már a szenteltvizet erről a produkcióról, megjegyzem, nem véletlen. Rémes visszagondolni, hogy honnan hová jutottunk. Nem sorolom fel a címeket, de A Vasember, Thor, Amerika Kapitány stb. vonaltól, annak mérsékelt komolyságától óriási... Teljes kritika

0
 
2024.05.15 Krisz361

Ratyi

Ennyire nagy katyvaszt MCU filmnél nem tapasztaltam eddig. Ide-oda ugrálunk, a karakterek önmaguk paródiái. Olyan, mintha egy paródiafilmet néztem volna. Még popcornmozinak sem felel meg, mert egyáltalán nem köti le az ember figyelmét, inkább untat.

0
 
2024.02.16 Tomipapi

Nem azért adtam két csillagot, mert gyenge volt a film, hanem azért, mert nagy volt benne az összevisszaság. Persze nem vagyok oda a szuperhősös filmekért sem, ha nagyon elrugaszkodik a valóságtól. Abban sem hiszek, hogy a nagy megmentőt szeretni kén... Több

0
 
2023.11.26 RigbyTheMad

Gyenge

A történet és a szereplők nagyon gyenge. Az „éneklős” rész értelmetlen volt. Semennyire sem volt vicces, inkább szánalmas. Sokat kellett benne tekerni. A Marvel Kapitány filmje jó volt. Kár volt összeállniuk, csak rontott helyzeten, mert így nagyon gyengére sikerült a dolog. (Egy jó jelenet volt a filmben, a macskás rész.)

1
 
2024.04.14 PolgarBalint

Szerintem ez egy meglehetősen vegyes fogadtatású alkotás. Bár sok rajongó örülhet a Marvel-univerzum különleges egyesítésének és a karakterek találkozásainak, másoknak talán hiányzik az eredeti karakterek mélysége és a szélesebb érzelmi spektrum. Azt... Több

0
 
2024.02.02 Filmworlds blog

Annyira gyenge, hogy már ZS kategória

Már 24 éve, vagyis 2000 óta (az első X-Men filmem megtekintésétől kezdve) vagyok Marvel-rajongó. A minőségi Marvelek között nálam aranyérmes a legelső Galaxis őrzői, holtversenyben a 2017-es Thor: Ragnarökkel. Utánuk következik az Amerika Kapitány: P... Több

0
 
2024.03.17 Kate Rainbow

Továbbra is bejön!

Én nagyon bírom Brie Larsont ebben a szerepben. Továbbra is tök szerethető a karakter, és marad egy csomó nyitott kérdés, amikkel lehet folytatni és felhozni a sztorit. Nekem ez se volt rossz, bár tény, másképp folytattam volna az eseményeket. Na de majd legközelebb.

0
 
2024.03.04 hátadlegyenelöl

Abszolút nézhető, nem a legjobb Marvel-film, ez igaz, de bőven vállalható. Szerintem az emberek csak beleuntak az ilyen típusú filmekbe, ezért húzzák le.

0