
Vélemények (33)
A Marvel Kapitány szégyenletes utórezgése. Nem jöttem rá, hogy kinek szól a film. Melyik korosztályt célozta meg? Az éneklős résznél már teljesen elengedtem az egészet. Akciófilmnek gyenge, gyerekfilmnek erős, vígjátéknak siralmas.
A 2019-es Marvel Kapitány egy korrekt és szerethető szuperhős-mozi volt, noha voltak hátráltató tényezői, pl. a rossz időzítés közvetlenül a Bosszúállók: Végjáték előtt, ami miatt egyszerre, sebtében kellett felvezetnie Marvel Kapitány eredetsztorijá... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film egy elborult utópia egy világról, ahol a főhősök azért nem alkoholisták, mert mostanában több pénzt hoznak, ha például melegek. Egy valódi kocsmagőzös történet, ahol egymást csépelő kemények és ügyeskedő üzletemberek összegabalyodott története... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Szerintem egyetlen jó Marvel produkció van, mégpedig A galaxis őrzői, de annak is csak az első két része, és ezt a véleményemet a Marvelek sem változtatta meg. A musical elem bár ötletes volt, de abszolút nem illett a sztoriba, amire alaphangon is a ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film számomra teljesen élvezhető, szórakoztató volt. Mint képregényfilm tökéletes, ugyanakkor a pénztáraknál megbukott. Brie Larson jól játszott, még ha nem is értettem a teljes alakítását mindenhol. Pl. én úgy tudtam, ha egy ember szembogara körü... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem a legjobb, de nem is rossz film a Marvelek ebben az új fázisban. Nekem A Hangya volt egy kicsit a mélypont az év elején. Aki látta a WandaVíziót és a Ms. Marvel-sorozatokat, valamint az első Marvel Kapitány-filmet, az komplexebb képet kaphat a tö... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Sokan leszedték már a szenteltvizet erről a produkcióról, megjegyzem, nem véletlen. Rémes visszagondolni, hogy honnan hová jutottunk. Nem sorolom fel a címeket, de A Vasember, Thor, Amerika Kapitány stb. vonaltól, annak mérsékelt komolyságától óriási... Teljes kritika
Hasonló filmek
Ennyire nagy katyvaszt MCU filmnél nem tapasztaltam eddig. Ide-oda ugrálunk, a karakterek önmaguk paródiái. Olyan, mintha egy paródiafilmet néztem volna. Még popcornmozinak sem felel meg, mert egyáltalán nem köti le az ember figyelmét, inkább untat.
Nem azért adtam két csillagot, mert gyenge volt a film, hanem azért, mert nagy volt benne az összevisszaság. Persze nem vagyok oda a szuperhősös filmekért sem, ha nagyon elrugaszkodik a valóságtól. Abban sem hiszek, hogy a nagy megmentőt szeretni kén... Több
A történet és a szereplők nagyon gyenge. Az „éneklős” rész értelmetlen volt. Semennyire sem volt vicces, inkább szánalmas. Sokat kellett benne tekerni. A Marvel Kapitány filmje jó volt. Kár volt összeállniuk, csak rontott helyzeten, mert így nagyon gyengére sikerült a dolog. (Egy jó jelenet volt a filmben, a macskás rész.)
Szerintem ez egy meglehetősen vegyes fogadtatású alkotás. Bár sok rajongó örülhet a Marvel-univerzum különleges egyesítésének és a karakterek találkozásainak, másoknak talán hiányzik az eredeti karakterek mélysége és a szélesebb érzelmi spektrum. Azt... Több
Már 24 éve, vagyis 2000 óta (az első X-Men filmem megtekintésétől kezdve) vagyok Marvel-rajongó. A minőségi Marvelek között nálam aranyérmes a legelső Galaxis őrzői, holtversenyben a 2017-es Thor: Ragnarökkel. Utánuk következik az Amerika Kapitány: P... Több
Én nagyon bírom Brie Larsont ebben a szerepben. Továbbra is tök szerethető a karakter, és marad egy csomó nyitott kérdés, amikkel lehet folytatni és felhozni a sztorit. Nekem ez se volt rossz, bár tény, másképp folytattam volna az eseményeket. Na de majd legközelebb.