Mátrix - Forradalmak

The Matrix Revolutions

2014.11.27 tamas84

Nem olyan rossz, vannak benne nagyon jó harci jelenetek, meg kicsit feledhetőek is, pl. a Neo-Smith küzdelem itt már nem néz ki olyan jól, mint az elsőben. Niobe jó karakter, Morpheus kicsit gyenge lett. Trinity és Neo kapcsolata már nem érdekel, Triny feláldozza magát, Neo megvakul, ez már kicsit sok a hatásvadászatból.

2017.01.08 des.tiny59

Ez az a fajta film amit nem szívesen nézek meg, kár volt belevágnom. Nekem személy szerint ez a film nem igazán jött be. Semmi olyan momentuma nem volt a filmnek ami igazán megfogott volna, hiányzott belőle valami plusz erő. Biztos van akinek nagyon bejön ez a film de én sajnos csak untam magam rajta. Kár volt belefognom.

2016.04.24 johnny87

Ez a film csak a háború miatt ért valamit mert egy kicsit túl komolyra akarták venni de csak egy erőltetett film lett.Itt már nagy a tét mert ez a végső háború.A végén Neo harca az még talán hozza a régi részek érzését.Az új karakterekért is egy kics... Több

2015.04.28 papaja

Az előző részekhez képest mindenki gyengébben muzsikál, és sajnos a hatalmas cyberpunk opusz is megbicsaklik. A látvány marad, de a történet már nem tud lépést tartani vele.

2015.01.28 PNemeth

Ez a rész a leglátványosabb a sorozatból, szeretem a filozófikus jellegét.

2015.01.29 Dotty90

Jó, jó kellett egy lezárás meg minden, de ez olyan mocsokmód unalmas lett, hogy az elképesztő. Miért nem lehetett szépen befejezni egy ilyen remekül indult trilógiát? Az első és a második részt bárhol, bármikor megnézem, de ehhez kemény lelki erő kell, hogy neki üljek még egyszer.

2015.03.11 anemeth

Nekem nagyon tetszett, főleg a végén az a nagy csatajelent, kombinálva Neo útjával! Komoly film, az egész trilógia nagyon megfogott, látványos, elgondolkodtató, izgalmas, igazi remekmű.

2015.05.22 lakilúk

Csalódás az első részhez képest. Nem tudták a lendületet átvinni a három részen keresztül. Az első részt nagyon sokszor megnéztem, de a másik kettőt nem élvezem, néha olyan csalódott vagyok, hogy azt gondolom, jobb lett volna, ha csak az első részt készítették volna el.

2015.07.25 cvölf

Egy trilógia bukásának lehetünk a szemtanúi. Az első rész nagyon jó volt, de csak azoknak tartogatott valami újdonságot, akik nem találkoztak a japán cyberpunk mangákkal és animékkel. Persze elvitathatatlan, hogy a filmes megoldások és látványelemek ... Több