Mátrix - Újratöltve

The Matrix Reloaded

2016.10.01 Pirospingu

A film halvány lenyomata az első Mátrix-nak, ami önmagában egy egész, nem is kell folytatás neki. Sajnos lett, de nem is lehet hívni folytatásnak, tényleg egy borzalom. A dialógusokról meg arról, hogy Neo a mátrixon kívül is "varázsol", arról már ne is beszéljünk.

2015.10.24 Sodanth

A Matrix hatalmas siker volt 99-ben. Alapjaiban forradalmasította a scifi és az akcifilmek világát, technikáját. Kevés pénzből nagy bevétel és Wachowskiék olyan jól kidolgozott, komplex világot álmodtak meg, hogy adott volt a folytatás, méghozzá plus... Több

2018.06.18 schvarz

A sci-fi kategória alap klasszikusa ez a film, nem véletlenül. Az első résznél is jobban tetszett ez az epizód. Többszöri nézésre is szórakoztat. Szövevényes és izgalmas.

2015.08.12 Rikudou6

Zseniális film, kötelezően többször nézős! Iszonyatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, azoknak bátran tudom ajánlani. Engem elszórakoztatott és néhol még meg is nevettetett.

2017.10.21 veresszsoltika

A Mátrix sorozat legjobb epizódjának tartom, tele pörgéssel, izgalommal, nagyon jó képi hatásokkal, trükkökkel, látvánnyal. A főkarakter a legjobb választás.

2020.04.26 Robert Langdon

Egy fokkal jobb

Régen talán azt mondtam volna, hogy ez rosszabb, mint az első rész. De ezt is újranéztem, és változott a véleményem. Ebben a részben jóval több akció (legalábbis nézhető akció) van. Bár a verekedős jelenetek még mindig nevetségesnek, az autópályás rész kimondottan tetszett. (Mármint, ahol nem verekszenek.) A színészek maradtak ugyanazon a szinten, ahol az első részben, bár Laurence Fishburne Zioni felszólalása megmutatja, milyen színész is, és hogy nem egy mesemondó szerepét kellett volna neki adni. Smith ügynök(ök) rosszabb, mint az első részben, mert több is van belőle. Ennek a filmnek szerintem több értelme van, mint az első részének, de lehet hogy csak azért, mert már itt többet megtudunk a sztoriról. Mindenesetre a Zioni buli és a zene nagyon bejött. Egy fokkal jobb, mint az első, ezért eggyel több csillag jár neki.

2018.11.06 urbanistaa

A Mátrix részek legjobbika. Szerintem senkinek sem kell bemutatni a sorozatot. Az ikonikus karakterek magukért beszélnek. Lenyűgöző akció és látvány, pörgés.

2015.02.01 miska1967

Ezek a Mátrix filmek Keanu Reeves leggyengébb filmjei. Alapfilm. Nekem az ikrek nem jöttek be, viszont azt kell hogy mondjam, hogy az Orákulum mestermunka lett, ez az egy amit ki tudnék emelni a filmből.

2015.11.23 Beniko

El kell mondjam, hogy ez a második rész, nekem nem tetszett annyira. Néhol unalmasnak, egy kissé vontatottnak találtam. Persze trilógia összképéhez elengedhetetlen.

2016.02.13 Svastitsd

A mátrix trilógiának azon kívül, hogy jó akciójelenetek vannak benne, még van valami plusz mondanivalója is. Ez a rész önmagában nem nagy szám, de ettől kerek a történet.

2016.04.24 johnny87

Az elsô rész után csak az effektek fejlődtek de sajnos néha azokat egy kicsit túlzásba vitték. Például az a jelenet mikor jön Smith ügynök 100 hasonmása és elkapják Neot. Hatalmas nagy elgondolkodtató témajú beszélgetés nem volt benne amin tudnék agy... Több

2015.01.29 Dotty90

Nagyon jó lett a folytatás. Ugyanazt a színvonalat hozza. Nekem az ikrek nem jöttek be, viszont az Orákulum mestermunka. Az akció jelenetek kicsit talán erőteljesebbek, mint az elsőben.

2015.02.22 glenn

Szerintem az egész trilógia zseniális. Jól felépített filmek, jól összekötve. A színészek is hozzák a szerepeket, és rengeteg szállóige és jelenet vált híressé a Mátrixokból, mondhatni alapfilmek. Nekem nem csak az első rész tetszett, szerintem a fol... Több

2015.03.11 anemeth

Nekem nagyon tetszett, ugyanaz az izgalmi fok, mint az elsőnél, végig lekötött. Szuper látvány, nagyszerű akciójelenetek, valóban egy korszakalkotó film volt.