Milk

Milk

2021.05.29 elekm90

Korrekt biopic Harvey Milkről, bár abból a szempontból volt bennem hiányérzet, hogy a politikai tevékenységét nem mutatta be kellő mélységgel a film. A színészek és karakterek jók, egyedüli kivétel ez alól Jack (Diego Luna), aki egy alulírt, és mellette rém idegesítő figura.

2020.02.17 dailyfilmsan

Ez egy történelmi film. A meleg közösségek kialakulásáról, a meleg jogokért való harcolásról szól. Harcosok filmje egy olyan világban ahol rosszalló tekintetek vették körbe őket. Milk narrálásával olyan hangulatot kelt mintha egy dokumentum film lenn... Több

2016.04.16 Zsceeeka

Mint egy igaz történet , nagyon érdekes volt , bár tény , hogy összekeverhettem valami másik filmmel , mert miután elkezdődött , meglepődve tapasztaltam , hogy miről szól. De végül tetszett nagyon.

2015.02.01 Curacao86

Felejthetetlen alakítás egy nehéz szerepben, ami méltó Harvey Milk-hez.

2016.04.22 Loborg

Nagyon tetszett ez az önéletrajzi dráma és a történelmi jelentőségű harcokat is bemutatja kellőképpen valósághűen , amit a melegek vívtak a jogaikért. Aki szereti az ilyenfajta filmeket, nem fog annak csalódást okozni.

2015.08.12 Rikudou6

A speciális effektek ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Nagyon drámai és elgondolkodtató történet, egy emberről és általa képviselt közösségről. Bemutatja , hogy hogyan is kezdődött ez annak idején, mikor annyira veszélyes vállalkozás volt ez. .. Érdemes megnézni!

2015.09.01 Toncsi

Ez a kimondottan érdekesre sikerült életrajzi film sok olyan témát feszeget, ami miatt mindenkinek érdemes megnéznie. Tanulságos helyzetek kerülnek ábrázolásra, amit a rendező kellő humorral csomagolt. Sean Penn alakítása bámulatos, nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna homoszexuálist alakítani, de ez is jól megy neki.

2019.10.06 DóRi

Kiváló színészek és egy remek rendező vitték filmre Harvey Milk csodálatos történetét. Jó anyagból jó szakemberekkel csak jó tud kisülni. A film üde, vidám, de egyszerre komoly és elgondolkodtató is. Külön érdekes, hogy valójában igaz történetet dolgoz fel. Ez a film mindent tud, amit csak el lehet várni tőle.

2020.01.21 TeeRPaaK

Egyszerűen zseniális film kötelező az életrajzi kategóriában