Miss Sloane

Miss Sloane

2018.10.01 jake_green

Nekem nagyon tetszett a film, Jessica-t eleve imádom majdnem minden filmjében! Ez a törtető feminista csaj a story alapján amit végigvitt egyedül az nem semmi, mindenképp motivációs a film és komoly fordulatokkal teli! :) Jól leírja egy lobbista életét.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Jessica Chestain újabb remek alakítása, amivel a hátán viszi az amúgy kicsit unalmas és szövevényes történetet. Több mint két óra, de nem lehet egy percet sem kihagyni belőle, mert minden jelenetnek, minden szónak lesz később jelentése. Remek volt az... Több

2018.06.14 Deniel

Ez igen! Nem tudom mitől is tetszett igazán a film, de az biztos, hogy Jessica Chastain ezzel az alakításával hatalmasat dobott rajta, akit az első pillanattól tátott szájjal bámulsz, mert teljesen letaglóz a karaktere! Ha másért nem is, de ezért a s... Több

2017.11.16 baalint

Nem bírtam végignézni. Nem is értem miért van ennyire értékelve... A főszereplő nő karaktere nem szimpi, az egész film teli van unalmasabbnál unalmasabb párbeszédekkel.

2017.08.11 Engler Attila

Nagyon jó film. Jessica Chastain hatalmasat alakít benne. Izgalmas, fordulatos jelenetek és a végén ott van a legnagyobb fordulat. Jessica Chastain nagyon jól állt a szerep.

2017.09.11 bahhama

Végig izgalmas, fordulatos film, mindenkinek ajánlom. Nagyon éles kontraszt a politika pénzéhes világa és a személyes kapcsolatok dilemmái között.

2017.11.10 Krisz860423

Szerintem nagyon jó film, néha kicsit zavaros, de végig leköti a figyelmet, pörögnek az események. Jessica Chastain kezd az egyik kedvenc színésznőm lenni.

2016.12.30 Cercei

Egy igazán nőies erőt, energiákat felvonultató film, középpontban az agyas főhősnővel és a mocskos politikai húzásokkal, melyekkel találkozik a munkája során. Minden jelenetét imádtam!

2017.10.04 Fagus

Az első pillanattól izgalmas, nem átlagos film, rendkívül frappáns befejezéssel. Nagyon megkapó a film hangulata amit a nagyon jó operatőri munka is elősegít.

2019.02.20 AkiREnavi

Értékes film

Ez egy kifejezetten értékes film volt, amire minden percben figyelni kellett. A film minden része és mozzanata nagyon jól fel volt építve. Minden tetszik benne, a főszereplőtől kezdve a filmzenéig. Jó végre egy ilyen filmet is látni, ami előtt nem csak üres aggyal kell ülni, hanem tényleg megérteni és figyelni. Nekem 10-es többszöri megnézés után is.