Elit játszma

Molly's Game

MovieAddict
2018/01/08

Ajánlani bárkinek tudom az Elit játszma című filmet, aki emberi történetre vágyik, és nem zavarja, ha mindenki, szinte folyamatosan beszél és beszél és beszél. Sorkin-rajongóknak kötelező, mindenki másnak érdemes. 8/10 Több

Vox.hu
2018/01/08

Értékelés: 8.5/10
Minden Aaron Sorkin által írt film után felvetődött bennem a kérdés: vajon mennyi szükség van filmrendezőre, ha egy ilyen brutálisan sűrű dialógusokkal telepakolt forgatókönyvet kell megfilmesíteni? 85/100 Több

Artsomnia
2018/01/14

Az Elit játszma egy nagyon izgalmas mozi, amely elsősorban a kiválóan megírt forgatókönyve és a szerepében brillírozó Chastain miatt akár többszöri nézésre is alkalmas. 75/100 Több

Revizoronline.com
2018/02/28

All-in
Aaron Sorkin első rendezésének nem kisebb tétje volt, mint hogy a szózsönglőr forgatókönyvíró képes-e csak rá jellemző brandjét mozgóképre is átültetni. Az Elit játszma alapján nyugodtan kijelenthetjük: képes. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

Art7.hu
2018/03/29

Túlgondoltság ide, túlidealizált főhősnő oda, az Elit játszma jó film lett, csupán Aaron Sorkin eddigi műveihez képest csalódás. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!