Pénzes cápa

Money Monster

Filmtekercs.hu
2016/06/01

Értékelés: 6.5/10
A humor számtalan formában belép a történetbe, olykor egészen primitíven – az egyik riporter egy merevedést elősegítő krémet tesztel –, máskor fanyar módon, a főszereplő beszólásai által. Több

Art7.hu
2016/06/02

ART7
A film legjobb dobása, hogy a túszdráma csúcsán mégiscsak behívják a bebukott cég főnökét, aki össze-vissza dadog a válságról, míg rá nem bizonyítják, hogy vastagon saját zsebre játszotta meg a cégbukást. Több

Revizoronline.com
2016/06/02

Aki remek filmet rendezett volna ebből a történetből: Sidney Lumet. Aki idealista mesét készített: Jodie Foster. Akik pedig szívesen nézik azt is, ahogy Foster nem volt képes, vagy nem is akart vállalására rálicitálni… Nos, azok szerintem mi vagyunk. Több

Filmtrailer.hu
2016/06/03

Az e-gazság nyomában
Nem mehetünk el a film humora mellett, amely számomra sokkal ellenállhatatlanabbra sikerült, mint a Rendes fickóké (kritikánk róla itt!): nagyon sok mai akciófilm példát vehetne a Pénzes cápáról a benne elhangzó egymondatos poénokkal, szellemes bemondásokkal kapcsolatban, amelyek remekül oldják Foster olykor gyilkos tempóját, és az elnyújtott feszültséget!

24.hu
2016/06/03

Jodie Foster ha nem is forradalmian, de meglepően ügyesen egyensúlyoz a tartalom és a szórakoztatás között. Kritika. Több

Supernatural Movies
2016/06/06

Értékelés: 7.5/10
A Pénzes cápa nem tökéletes, mégis minden esélye megvan ahhoz, hogy elevezzen az agyonhájpolt, drága blockbusterek farfizén, és becsalogassa az ezektől megcsömörlött nézőket a mozikba. Azt szokták mondani, hogy a nyár az uborkaszezon, azonban néha, ha szerencsénk van, pár évente hazai forgalmazásba kerül olyan film, ami erre rácáfol. Ha a fentieket olvasva nem egyértelmű a döntés, elárulom, hogy Clooney még táncra is perdül... Több

Vox.hu
2016/06/22

Idén már láttunk egy okos és szórakoztató filmet a pénzügyi válságról (A nagy dobás), most pedig megjött a buta, de szintén szórakoztató társa is. Több

jerrycomovie
2018/12/18

Értékelés: 7.5/10
Money Monster (2016)
"Megtekintés: Sokkal jobban szeretem nézni Jodie Foster színészi játékát, mint a filmjeit, de a Pénzes cápa egy nem rossz kis túszdrámás mozi..." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!