A rém

Monster

2024.02.20 Schumy1

Megrázó egy film, de jól sikerült. Mestermű!

2017.12.25 Artemisia

Durva, megrázó alkotás, de az is volt a film célja, hogy egy bántalmazott,embertelen kegyetlenségeken átment nő lélekrajzát mutassa be, ami hibátlanul sikeredett.A hangulat nagyon nyomasztó, hiszen rendkívül valóságszerű képekkel érzékelteti a nyomor... Több

Kegyetlen és kemény. Gyomorforgató és lélekromboló. De mégis zseniális mozi. Le a kalappal a készítők és Theron előtt, aki egy bitang jó nő, és mégis itt mit tettek vele a szerep kedvéért... Patty Jenkins előtt le a kalappal. Ricci is nagyon tetszett.

2017.05.31 vivikejencikelara

Zseniálisan jó! Nagyon imádom a filmet bár lelkileg kicsit megvisel mikor újra megnézem , mégis megakarom mert nagyon sokat ad nekem ez a film. Ad sok szerelmet, sok küzdelmet, harcot és szenvedést.

2017.01.22 Berto49

Ilyen fantasztikus színészi alakítást minden szökőévben lehet csak látni. A megcsúfított Charlize Theron (az egyik legkedveltebb színésznőm) félelmetesen jó! Mellesleg – köztünk szólva – azok a férfiak, akik leálltak ilyen luvnyával, meg is érdemelté... Több

2019.05.15 Di Canio

Sajnálatunkra erre mentünk be a moziba, ez tényleg rém, rém unalmas volt, az emberek csalódottan mentek kifelé a végén.

2018.08.22 jake_green

Egy prostituált teljes életútját követhetjük végig zseniálisan. Theron baromi jól játszik, és ha megnézed az eredeti nőt hogy nézett ki, iszonyatosan jól felvette az eredeti személyiségjegyeit, mozgását és viselkedését. A forgatókönyv adott volt - m... Több

2016.10.04 Ghotik

Nagyon durva erős film, amihez kell egy idegzet. Erős idegzetűeknek ajánlom csak, mert egy nagyon durva, kemény film. Kategóriájában a jobbak között van.

2015.09.01 Barthy

Kellemesen csalódnom kellett ebben a filmben. Totál elzárkóztam tőle hogy akárcsak bele pillantsak. Esélyt se akartam adni neki ami mint így kiderült utólag hatalmas hiba lett volna. Szóval ha bármi kétségeid vannak is, adj neki egy esélyt.

2021.08.21 Zsolt Zsolt

Nagyon megrázó film egy olyan nőről, akit tulajdonképpen az utca nevelt. Normális élete nem volt, de azt hiszem, ez a nő, ha normális nevelést kapott volna, ennyire nem süllyed le, és ennek a rémtörténetnek úgy tudom, van egy dokumentumfilm változata is.

2019.01.13 tooker

A rémben Charlize Theron teljesen más arcát mutatja, mint korábbi filmjeiben, és tökéletesen levizsgázik ezúttal is. Nagyon színvonalas, érdekes és fordulatos.

2020.04.10 arctoslion

Hú, hát ez valami elementárisan atom film volt. Charlize Theron valami iszonyat jót, dehogy jót, hatalmasat játszott. A durva gyerekkor, az, hogy mindenki ellenszenvvel viseltetett iránta, az sajnos odáig juttatta, hogy számára lehetetlen volt a beilleszkedés. Próbálta, de negatív volt minden reakció. Minél többször próbálkozott, annál inkább falakba ütközött. Elképesztő, amit a sminkesek véghez vittek. Az elején el sem hittem, hogy ez ő. Amit ebben a filmben eljátszott, az bőven megérdemeltté tette, hogy ennyien dicsérik eme mű után. Az, hogy Oscart kapott, TELJESEN megérdemelt. Atom 10/10

2016.05.20 mártilány

Nem véletlen, hogy ez a nő sorozatgyilkos lett és az sem, hogy leszbikus kapcsolatba került Selbyvel. A film jól érzékelteti, hogy hogyan törik meg Aileen a sok gyalázatos és tragikus esemény súlya alatt, de soha nem törik össze, csak megváltozik. Kemény és kegyetlen ember lesz, de nem ő választotta ezt. Zseniális film.

2015.07.08 jazzy

Patty Jenkins remek érzékkel jeleníti meg a reményvesztett és sokszor bántalmazott nő karakterét, amire Charlize Theron jól ráérzett. A film hiteles és megindító, a rendezés és a színész zsenialitása, hogy együtt tudunk izgulni a sorozatgyilkossal, s még meg is sajnáljuk. Vitathatatlan, hogy ez egy remek alkotás.