Mortdecai

Mortdecai

2016.08.13 tvmérnök

Johny itt is hozza a tőle már mgszokott különc figurát. De ez jól is áll neki. Azonban a film sajna ettől még hétköznapi marad. Egy jó akció - kalnd film . De semmi több. Humoros , izgalmas de nem felejthetetlen.

2015.06.05 Tomi

Sajnos csalódnom kellett a filmben abban a tekintetben hogy én egy vicces filmet akartam látni. Sajnos a film inkább nevezhető vidámnak mint viccesnek bár igyekszik az lenni néhol kisebb sikerekkel. Egy poénra építik az egészet még pedig a bajuszra.... Több

2016.11.13 goat2000

Ez a film nem lett olyan jó, mint amire számítottam az előzetesek alapján. A története nagyon sekélyes, ahogyan a karakterek is, túl sok az erőltetett poén itt is.

2019.06.04 vyctoria79

Kellemes estét biztosító film, de nagy elvárásaink azért ne legyenek. Maga a történet egy langyos krimi, változatos jellemjegyű szereplőkkel megspékelve. Gwyneth Paltrow-ról alapból elhiszem, hogy úrinő, tökéletes a lady szerepében, Paul Bettany pedi... Több

2016.05.21 Gecko

Johnny Depp itt is hozza a tőle jól megszokott különc figurát. Az alaptörténet nem rossz , a mindig segítőkész és bátor ,szinte Dr. Watson -féle inas szintén jó. Bár néhol túlzó azért élvezhető . 5/4

2016.04.30 angel001

Johnny Depp az egyik kedvenc színészem, ez vitathatatlan.De ez a létező legszörnyűbb film, amiben valaha is szerepelt!Erőltetett poénok..vagy poénnak tűnő rémségek.Senkinem nem ajánlom!

2016.11.09 kicsimano

Igazán nagy csalódást okozott számomra a Mortdecai. Bár nagyon szeretem Johnny Depp-et, még ő sem tudta ellensúlyozni azt, hogy egy teljességgel átlagos filmmel állunk szemben.

2015.04.23 tamas84

Hát ezzel alaposan mellényúltak. Nagyon vártam már, kedvenc színészeim egy filmben, de a vége alapos csalódás lett. Nem is emlékszem, mikor kaptam utoljára ennyire mást, mint amit vártam.

2015.06.29 macikutya

A film egy egyszer nézhető kategória, hatalmas csalódás volt már csak Johnny Depp miatt is. Túlzottan viccessé akarták tenni, viszont ettől elrontották az egészet, illetve Depptől is többet vártam volna.

2015.06.30 bigi

Mindent összevetve, a Mortdecai egy botrányosan rossz film, egy ripacskodó szerencsétlennel és rengeteg minősíthetetlen poénnal a főszerepben. Johnny Deep abszolút mélypontja. A készítők csak úgy lubickolnak az altesti humorban, miközben a szereplők ... Több

2015.05.24 Melibaba

Valoban mostanaban johhny depp nem a legjobb teljesitmenyt nyujta a filmvaszonon.. A film egy faradt lestrapalt napi egyszer nezhetos. Ne varjon senki semmifele nagy teljesitmenyt vagy tortenetet ettol a filmtol.

2015.05.07 goldfisy

Átlagon aluli színvonalú film, olcsó humorú, összecsapott történet, amit még az egyébként elismert színészek sem tudták minőségibbé varázsolni. Sok a más filmekből átvett elem, de nem ez a legfőbb baja...összességében pocsék.

2016.10.11 Garfbob10

Életem egyik legnagyobb filmes csalódása volt, de totálisan menthetetlennek mégsem mondanám, mert volt benne pár olyan poén, ami meg bírt nevettetni, bár ezek se igazán a furcsa bajszú Johnny Depp-hez, hanem az inasát játszó Paul Bettany-hoz köthető.

2016.09.23 krajcsie

A film története egyáltalán nem volt érdekfeszítő, mondhatni igen lapos volt. Nem tudtam rajta nevetni, erőltetettnek tatottam. Számos giccses effektet nyomtak bele, amire semmi szükség nem lett volna. Nagyon gyengére sikerült.