Mortdecai

Mortdecai

2015.11.14 prof.zoltan

Borzalmas, senki nem nézze meg. Poénos akar lenni, de egyetlen egyszer sem nevettem rajt, még csak el sem mosolyogtam, végig az volt bennem, hogy ez annyira erőltetett és rossz, hogy majdnem abbahagytam a nézését.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Borzalmasan lassú unalmas film számomra.

2016.04.20 Kata

Szerintem egész szerethető film volt. Igaz, hogy bőven elég volt egyszer megnézni, de aki szereti Johnny Deppet annak kötelező. A poénok nagyrésze egész jó és Depp bajusza mindent visz!

2015.02.16 pilla92

Nem igazán jött át Johnny Depp alakítása :/ Az egész film legfeljebb is csak közepes, és igazán humorosnak sem mondanám.

2015.02.21 yakzah13

Nem volt egy nagy eresztés, de elment..Johnny Depp mélyrepülésben van sajnos, nekem is be kell látnom, de azért szeretem és mindig megfogom nézni a filmjeit..

2015.02.17 kamivagyok

Akár most el is felejteném. Semmi újat, jót nem adott. Tévedés az egész. Kár, hogy egyáltalán leforgatták.

2015.01.25 andy07

A film egy egyszer nézhető kategória.

2015.02.04 Ervinke86

Johnny Depp ennél lejjebb már nem is süllyedhetne. Hiába egy könyv-trilógia első részét láthatjuk a filmvásznon, eszméletlenül rosszul áll neki ez a karakter és a stílus is távol van tőle, nem tetszett.

2015.01.28 Deni

Egyszer meg lehet nézni.. talán. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy kellene neki vmi olyan szerep, amiben igazán színészkedni kell.. természetesen ezt is nagyon jól hozza,de ennél több van Depp-ben... gondoljunk csak a "Betépve" c. filmre..

2015.03.14 LionScot

Nem a legjobb filmje Johnny Depp-nek, de voltak jó pillanatok a filmben! egyszer meglehet nézni! Depp rajongóknak ajánlom inkább, a többiek bátra kihagyhatják, mert túl sokat azért nem ér! Közepes kis film, szigorúan egy alkalomra.

2015.02.16 szabo801120

Felőlem nobel díjas regény alapján is készülhetett, de ezm minősíthetetlenül gyenge és az, hogy johnny depp meg wyneth paltrow nevével próbálják eladni szánalmas. Sokkal jobbat vártam, egyáltalán nem egy szórakoztató, inkább unalmas vígjáték. :(

2015.02.09 Bettina0424

Én imádtam! :) Rég nevettem ennyit egy filmen, bár lehet én elfogult vagyok, mert Johnny Depp igen csak a kedvenc színészeim közé tartozik, de elismerem, ha van olyan filmje ami nem sikerült túl jól, de a Mortdecai az nem azok közé tartozik! :) Mindenkinek ajánlom! :)

2015.01.23 mozimániás1992

Johnny Depp- et nem lehet nem szeretni, akármilyen karakterben is van, én speciel a Cry Baby óta imádom őt :)

2016.03.23 mártilány

Bennem volt az érzés, hogy a Mortdecai talán nem pont olyan lesz, mint amilyennek szeretném, és a megérzésem beigazolódott. Aki humorra vágyik, jobb ha másfele keresgél, mert ebben nem fog találni. Hogy lehet egy ilyen szereplőgárdával ilyen hitvány filmet csinálni? (a kérdés költői)