Mr. Peabody és Sherman kalandjai

Mr. Peabody & Sherman

2019.07.23 Ms. Akárki

Aranyos és kedves történet egy kisfiúról és a kutyájáról. Nekem kifejezetten tetszett ez az időutazós történet ahogy próbálnak visszazökkenteni mindent a régi kerékvágásba. Az animáció kifejezetten gyönyörű volt.

2019.02.26 Norbert93

Végre egy kis élvezhető, időutazós, kalandozás. Igazi kalandfilm.

2017.08.17 mamiéstöti2

A bemutatója alapján szimpatikus volt számomra, de mikor megnéztem nem estem le a székről. A bemutatóban belerakták az összes poént, elég lett volna csak azt látni.

2018.12.09 dailyfilmsan

Kissé torzítja a történelmi tényeket amiket fellibbent az utazás során. Csak ez nem tetszett benne, minden más bejött. A gonosz karakter idegesítő volt és a jó karakter szerethető viszont a kislány aki a konfliktust kirobbantotta szintén idegesítő. V... Több

2015.04.09 Curacao86

Aranyos, kedves, vicces, szerethető, tanulságos, humoros, szórakoztató mese! Mindenkinek ajánlott! :)

2015.01.23 babsy88

Egyszer nézhető, nem egy nagy mese. Elég unalmas, bár lehet, hogy kicsiknek készült, de azok közt is van jó. Bakacsinék mellékszereplőitől nem vártam sokkal többet, de akkor is.

2018.03.07 kevelin

Nekem tetszett. Bár az előzetesben az összes poént lelőtték ennek ellenére egyszer rendben volt. Kisebbeknek készült, felnőtteknek annyira nem eladható, de egyszer nézhető volt.

2015.06.21 emesejuhasz

Nagyon aranyos, csak nem kötött le

2015.07.22 szd91

Nagyobb volt a promo mint maga a film, de azért nem rossz. Az eredetinek a varázsa nem volt meg. De aki azt nem ismerte annak teljesen okés kis rajzfilm. Tulajdonképpen nekem is. Kedves, szerethető karakterek, szép képvilág, párszor nézhető, de azért nem a legizgalmasabb a kategóriájában.

2015.07.21 london2012

Hát Hát Hát A Mr. Peabody és Sherman kalandjai egy aranyos kis mese de nem lesz a kedvencem inkább gyerekeknek szánt de egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.07.26 one1970

Feléig bírtuk nagyon nehezen. Sablonos, irritáló, unalmas. Pici gyerkőcökkel esetleg meglehet nézni, de vannak helyette sokkal jobb opciók. Az egész rajzfilm vontatott...

2015.06.18 ElfRider

Kicsit tartottam ettől a meséről, hogy túl száraz lesz, ha rá mennek nagyon erre az időutazás és tudományos dolgokra, de szerencsére nagyon összetett és kalandos lett, megfelelő humorral, amit a felnőttek is tudnak élvezni.

2016.04.29 Hektor6

Hát ugyebár a mese egy nagyon okos kutyáról, meg arról, hogy ide-oda mászkálnak az időben. Viszont a film egy kicsit utána nézhetett volna egy-két évszámnak, mert vannak benne bakik. Ettől függetlenül aranyos kis történet, néhol vannak jó poénok is, meg az animáció is a helyén van.

2015.02.10 totli

Aranyos kis mese. Nem feltétlenül csak gyerekeknek. Én remekül szórakoztam, az egyik legjobb az utóbbi évekből, bár kicsit kisebb volt körülötte a hype, mint amit megérdemelt volna.