Gyagyás gyilkosság

Murder Mystery

2023.04.11 Idknw

Meglehet nézni, nem rossz. A kellékfeleségben nagyon jók voltak, ebben nem annyira. Lehet kiégtek vagy megöregedtek, nem tudom de már nem olyan szórakoztató páros, mint anno voltak.

2019.08.31 Eniq

Nekem nagyon is tetszett a film, a magyar címe pocsék, de ezen kár lenne fennakadni. Jó volt újra együtt látni Jennifer Anistont és Adam Sandlert. Nekem már az előzetese elnyerte a tetszésemet, és én pont azt kaptam a filmtől, amit vártam, nem többet, nem kevesebbet, nagyon szeretem az ehhez hasonló alkotásokat.

2019.06.28 iq.csabi

Aki szereti a Sandler filmeket, annak tetszeni fog. Egy kicsit lassabb, és kicsit kevesebbet nyújt a többi filmjéhez képest szórakoztatásilag, de egyszer érdemes megnézni, és jól is tud rajta szórakozni az ember.

2021.08.30 Diabolus

Egyszóval? Szörnyű!

Adtam neki egy esélyt, végigszenvedtem... Egy tanács annak, aki a kommentekre hagyatkozik egy film megtekintése előtt: inkább töltse ezt az időt egy másik film keresésével, megnézésével. Mert úgy fogja érezni, hogy ezt az x percet elpazarolta az életéből.

2020.08.30 Kanyi

Hát, egyszer nézhetős délutáni vigjáték.

2023.04.08 Maver17

Poirot humoros változatban.

Egyszer nézhető film. Voltak benne jó részek.De nagyon kiszámítható!

2019.09.19 dovetusfurdo

Hm

Nem annyira bugyuta, mint az összes Adam Sandleres film, bár itt is volt, amikor már sok volt. A történet én szerintem nem sablonos, hisz jött a nem várt fordulat a végén. :) Nézhető kategória.

2020.01.05 cinderella

Jennifer Aniston és Adam Sandler is az egyik kedvencem. Nekem nagyon tetszett ez a film, már kétszer láttam, és biztos meg fogom még nézni. Az új filmek nagy részét feliratosan szoktam nézni eredeti szinkronnal, mivel a mostani magyar szinkronhangok ... Több

2020.01.11 Zoe091

Nagyon élveztem, szerintem az Adam Sandler filmekben nem lehet csalódni. Sok poén és akció. Jó párosak Jenniferrel.

2019.07.09 P

Tipikus Adam Sandler film, de nekem bejött. Az első 20 perc kicsit kínos volt a viccmentes poénok miatt, de aztán egész jó kis krimiparódia lett belőle.

2023.08.18 Sz396367

Ez tetszett. Ők együtt mindig szuperek.

2019.06.14 daeril

Szórakoztató, kicsit Agatha Christie stílusú akció-vígjáték. A cselekmény egyszerű, de jól kidolgozott, a színészi alakításokra nem lehet panasz, szórakoztató. Egyszerűen nincs hibája.

2020.06.18 MSz

Hajaj! Ez egyszerűen borzalmas volt!Sokat vártam ettől a filmtől főleg a főszereplők miatt de,sajnos hatalmas csalódást okoztak.Unalmas történet és még borzalmasabb poénok.

2019.08.16 Marcsitesója

Orient rosszperc

Adam Sandler akár jó (Nagyfiúk, Apafej), akár rossz (nincs ennyi iőm), de semmi esetre sem feldolgozás. Ebbben a gyilkosság az Orient Expressen feldolgozásban viszont rá sem ismertem. Komikusnak kellett volna maradni komám, az néha sikerült.( Ja, viszont hozott rajta egy csillagot pluszban.)