Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Egy hét Marilynnel (2011)

My Week with Marilyn

diumiu   2017. 12. 24.

Marilyn Monroe-t nagyon szerettem, szívesen nézek vele kapcsolatos filmeket. Michelle Williams fantasztikus ebben a filmben, mint ahogyan a másik kedvencem Eddie Redmayne is. Nekem nagyon tetszett a szereposztás és a kivitelezés is. Ajánlom mindenkinek.

Berto49   2016. 08. 26.

Michelle Williams nagyon jó, de Larry mint Sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh/Kulka János) illúzióromboló. Egy ilyen vén csatalovat (felőlem lehet briliáns Shakespeare színész!) beállítani a fess és nagyon tehetséges Olivier szerepére nagy-nagy b... több»

Dotty90   2015. 01. 29.

Ez egy szuper film szerintem. Nekem nagyon bejött a szereposztás és a színészi játékok.

baloghadyka   2015. 02. 03.

Ez minden, csak nem egy jó film Marilyn életének bizonyos szakaszáról. Nem tetszett. :( A történetvezetés és a színészi játék sem győzött meg.

pagiii   2015. 02. 17.

Remek kis filmecske. Nem akarja megváltani a világot és ez tetszik. Michelle Williams nagyszerűen eljátszotta Marilyn Monroet. Jó színészi gárda, jó szereplők, és egy jó szívbemarkoló, varázslatos történet.

Toby Jones karaktere, Arthur P. Jacobs, aki Marilyn Monroe publicistája volt akkoriban, a későbbiekben filmproducerként vált ismertté. Olyan filmeken dolgozott, mint a Doktor Doolittle 1967-ből, A majmok bolygója 1968-ból és a Viszlát, Mr. Chips! 1969-ből.

Judy Dench, aki Sybil Thorndike-ot alakítja a filmben, a valóságban néhány alkalommal személyesen is találkozott a művésznővel. Először 1958-ban, amikor Dench éppen a Rómeó és Júlia című darabban szerepelt.

Scarlett Johanssont megkeresték, hogy játssza el Marilyn Monroe-t, de visszautasította a lehetőséget.

Elaine Hendrix szóba került Marilyn Monroe szerepére.

A film azonos című könyve alapján készült.