Egy hét Marilynnel

Egy hét Marilynnel

My Week with Marilyn
Dotty90

Colin Clark, Sir Laurence Olivier alkalmazottja dokumentálja az Olivier és Marilyn Monroe közötti feszült interakciót A herceg és a táncosnő (1957) forgatása során.

(Hupka Adrián)

Rendező: Simon Curtis
Forgatókönyvíró: Adrian Hodges, Colin Clark
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2012.02.16. | HBO Max (2023.07.21.)

2023.08.28 Ergit

Kulisszák mögé nézni ilyen színészekkel kapcsolatban, hatalmas élmény lehetett! Sajnos még nem született meg az a színésznő, aki Marilynt eljátszhatná, de szép kísérlet volt!

2016.08.26 Berto49

Michelle Williams nagyon jó, de Larry mint Sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh/Kulka János) illúzióromboló. Egy ilyen vén csatalovat (felőlem lehet briliáns Shakespeare színész!) beállítani a fess és nagyon tehetséges Olivier szerepére nagy-nagy b... Több

2017.12.24 diumiu

Marilyn Monroe-t nagyon szerettem, szívesen nézek vele kapcsolatos filmeket. Michelle Williams fantasztikus ebben a filmben, mint ahogyan a másik kedvencem Eddie Redmayne is. Nekem nagyon tetszett a szereposztás és a kivitelezés is. Ajánlom mindenkinek.

2015.01.29 Dotty90

Ez egy szuper film szerintem. Nekem nagyon bejött a szereposztás és a színészi játékok.

2023.08.11 Tibor397141

Nem vagyok romantikus film hívő, de ez nagyon tetszett, minden percet megért!

Toby Jones karaktere, Arthur P. Jacobs, aki Marilyn Monroe publicistája volt akkoriban, a későbbiekben filmproducerként vált ismertté. Olyan filmeken dolgozott, mint a Doktor Doolittle 1967-ből, A majmok bolygója 1968-ból és a Viszlát, Mr. Chips! 1969-ből.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Judy Dench, aki Sybil Thorndike-ot alakítja a filmben, a valóságban néhány alkalommal személyesen is találkozott a művésznővel. Először 1958-ban, amikor Dench éppen a Rómeó és Júlia című darabban szerepelt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Scarlett Johanssont megkeresték, hogy játssza el Marilyn Monroe-t, de visszautasította a lehetőséget. Szerző: rbernadett

Elaine Hendrix szóba került Marilyn Monroe szerepére. Szerző: rbernadett

Julia