Egy hét Marilynnel

My Week with Marilyn

2023.08.28 Ergit

Kulisszák mögé nézni ilyen színészekkel kapcsolatban, hatalmas élmény lehetett! Sajnos még nem született meg az a színésznő, aki Marilynt eljátszhatná, de szép kísérlet volt!

2016.08.26 Berto49

Michelle Williams nagyon jó, de Larry mint Sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh/Kulka János) illúzióromboló. Egy ilyen vén csatalovat (felőlem lehet briliáns Shakespeare színész!) beállítani a fess és nagyon tehetséges Olivier szerepére nagy-nagy b... Több

2017.12.24 diumiu

Marilyn Monroe-t nagyon szerettem, szívesen nézek vele kapcsolatos filmeket. Michelle Williams fantasztikus ebben a filmben, mint ahogyan a másik kedvencem Eddie Redmayne is. Nekem nagyon tetszett a szereposztás és a kivitelezés is. Ajánlom mindenkinek.

2015.01.29 Dotty90

Ez egy szuper film szerintem. Nekem nagyon bejött a szereposztás és a színészi játékok.

2023.08.11 Tibor397141

Nem vagyok romantikus film hívő, de ez nagyon tetszett, minden percet megért!

2015.02.03 baloghadyka

Ez minden, csak nem egy jó film Marilyn életének bizonyos szakaszáról. Nem tetszett. :( A történetvezetés és a színészi játék sem győzött meg.

2015.02.17 pagiii

Remek kis filmecske. Nem akarja megváltani a világot és ez tetszik. Michelle Williams nagyszerűen eljátszotta Marilyn Monroet. Jó színészi gárda, jó szereplők, és egy jó szívbemarkoló, varázslatos történet.