Férfibecsület (2000)

Men of Honor

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

De Niro nélkül sokkal szegényebb lenne a színészvilág!Szinte mindent jól,vagy tökéletesen el tud játszani.Hálaistennek ebben a moziban Cuba Gooding Jr. felnőtt mellé.Egy nagyon szép,és érzelmes,izgalmas film.

rbernadett   2015. 09. 18.

Az ilyen filmeket szeretem igazán. Az első perctől kezdve érdekes, fenn tartja a figyelmet, néha egy kicsit hatásvadász, de mindenképpen odaillő módon. Jellemfejlődés és jellemábrázolás tökéletes. Bármennyiszer újra tudom nézni.

ZeroHero   2015. 05. 14.

Óriási ez a film, bármennyiszer meg tudom nézni! Az a jelenet, mikor C.G. mondja a bíróságon, hogy nem lenne itt ha a legszebb hagyomány nem kötelezné erre, mikor kimondja, azt az arcot amit De Niro vág, atyaég... Iszonyat nagy színész a pali, hatalmas!!!!

stomachh   2016. 08. 24.

Jó film, érdemes megnézni. Nem voltam hasraesve tőle, de a színészi játék mindkét főszereplő részéről fantasztikus volt. Nem sokkal csúszott le nálam a jeles érdemjegytől.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Egy összességében hatásos film, kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

agydurrantó film

Deku   2017. 10. 23.

Na ez már egy igazán valamirevaló film volt. Gyönyörű látvánnyal és zenével megfűszerezve. Végre valami igazán használható. Látványvilágban egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet.

NAACP Image-dijat kapott legjobb férfi főszereplő kategóriában Cuba Gooding Jr. és legjobb női mellékszereplő kategóriában Aunjaune Ellis.

(ZeroHero)

Carl Brashear meghallgatásán az ő rendfokozati jelzése arany színű. Ez 12 évnyi jó magatartásért jár.

(kázsé)

A film igaz történeten alapul.

(kázsé)

A film az amerikai haditengerészet támogatásával készült.

(kázsé)

Carl Brashear unokatestévre a New York Rangers játékosa, Donald Brashear.

(kázsé)

A könyvtár, ahová Carl Brashear tanulni jár, egy valódi könyvtár az oregoni Portlandben.

(kázsé)

A film orosz címe azt jelenti, "katonai sofőr".