Férfibecsület

Men of Honor

2021.07.19 Gauss

A rohadt életbe szakács, told előre a segged, lássam a 12 lépést!

Egy nagyon értékes filmalkotás a becsületről és a kitartásról. De Niro legjobb filmjei között van (bár nála nehéz kiemelni egyet-egyet), Cuba Gooding Jr. is nagyot alakít benne. Aki szereti az igényes, értékes filmeket, annak csak ajánlani tudom. :)

De Niro nélkül sokkal szegényebb lenne a színészvilág!Szinte mindent jól,vagy tökéletesen el tud játszani.Hálaistennek ebben a moziban Cuba Gooding Jr. felnőtt mellé.Egy nagyon szép,és érzelmes,izgalmas film.

2017.10.23 Deku

Na ez már egy igazán valamirevaló film volt. Gyönyörű látvánnyal és zenével megfűszerezve. Végre valami igazán használható. Látványvilágban egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet.

2015.09.18 rbernadett

Az ilyen filmeket szeretem igazán. Az első perctől kezdve érdekes, fenn tartja a figyelmet, néha egy kicsit hatásvadász, de mindenképpen odaillő módon. Jellemfejlődés és jellemábrázolás tökéletes. Bármennyiszer újra tudom nézni.

2015.05.14 ZeroHero

Óriási ez a film, bármennyiszer meg tudom nézni! Az a jelenet, mikor C.G. mondja a bíróságon, hogy nem lenne itt ha a legszebb hagyomány nem kötelezné erre, mikor kimondja, azt az arcot amit De Niro vág, atyaég... Iszonyat nagy színész a pali, hatalmas!!!!

2016.08.24 stomachh

Jó film, érdemes megnézni. Nem voltam hasraesve tőle, de a színészi játék mindkét főszereplő részéről fantasztikus volt. Nem sokkal csúszott le nálam a jeles érdemjegytől.

2015.09.01 Mr. Zero

Egy összességében hatásos film, kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

2017.01.04 Kaslerka

Fantasztikus film az előítéletekkel teli régi amerikáról és a hihetetlen kitartásról! Alapmű! Cuba és Niro alakítása is páratlan.

2015.02.09 Sniper

A film maga nem lenne rossz, ha nem érezné az ember végig, hogy baromi erőltetetten megy egy SWJ kampány a gonosz fehérekről, akik nem fogadják el az egyébként tehetséges feketét szegényt. Ez persze nem volna baj, meg ez nem egy rossz üzenet, csak ha... Több

2016.07.25 giorgio600

ez a film a nézőt annyira magával ragadja, hogy szinte ott érzi magát a tárgyaláson a szereplővel. első osztályú színészi játék úgy De Niro mint Cuba Gooding Jr. részéről is. talán a legjobban a kitartás, az akarat és a makacsság szavak jellemzik a f... Több

2015.07.19 JollyDzsé

Nagyon megható volt ez a dráma. Egyetlen bajom volt vele, és az Robert de Niro. A korai filmjeit nagyon szeretem, de itt végig azt éreztem, hogy meg sem erőlteti magát igazán, nem nagyon játszik, és amikor igen, az sem hiteles egy egész kicsikét sem.... Több

2020.01.21 TeeRPaaK

agydurrantó film