Nagyfiúk 2

Grown Ups 2

2015.05.13 Syracuse

Jó kis vígjáték, néhol nagyon ütős, máskor kicsit gyengébb poénokkal. Láttam már rosszabbat is. Adam Sandler jobb filmjei közé tartozik, bár az első része jobb volt.

2023.12.17 Gamehun638

Színvonal maradt, de az ötlet kifullad. Az első rész se volt egy hatalmas mozifilm, viszont tudott szórakoztatni. Vannak jó részei, de összességében átlag vígjáték, ahol Sandler és a haverjai baromkodnak.

2020.11.16 Félix

Mindkét rész király

Nem találok szavakat. Hát ez tiszta poéngyár. Sírva lehet rajta nevetni. Adam Sandler és a többiek királyul nyomják együtt. Mikor a kerékben gurultak, meg a fura rendőrök, lenyűgöző. Sokkal jobban tetszett , mint az előző. Nem mintha azt nem értékelném, de ez mintha egy fokkal jobb lenne. Ennyire értékelem a Nagyfiúkat (2010): 99,7%. Ennyire értékelem a Nagyfiúkat (2013): 100%. Minden tetszett. Arról a hegyről, mikor ugráltak le, az is tökéletesre sikeredett. És ez a duma: "A bulinak még messze nincs vége!". Ha jól emlékszem, annyira nem beszéltek benne csúnyán. Ajánlom.

2015.05.26 zsanett0820

Még az első rész csak-csak elment, de ez a második valami rettenetesen semmitmondó, unalmas valami volt. Sajnos még fizettünk is érte, szennyeztük a környezetet, mert autóval mentünk a moziba, hogy részesei legyünk ennek a kritikán aluli alkotásnak. ... Több

2015.01.27 Zsofi821

Se ez, se a 2. része nem tetszett. Sablonos, buta poénokkal teli.

2016.10.18 cinderella

Nekem is ez jobban tetszett, mint az első része. Moziban néztük meg, de nem volt csalódás egyáltalán, az egész mozi jókat nevetett a poénokon. Azóta már többször láttam és még egészen biztosan meg fogom nézni. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti Adam Sandlert.

2017.02.25 clay00

Ezzel nagyon mellé lőttek. Totál uncsi, felejthető vígjátékra sikeredett. Kár érte, mert akár egy igazi óriási kalandos vígjáték is lehetett volna belőle.

2015.06.19 kovi23

Az eleje ugyan kicsit erőltetett volt de azt követően hozza az első rész hangulatát az újabb mellékszereplők beleszövése a történetbe jót tett a filmnek, kellemesen csalódtam ebben a filmben a lehúzó kritikák elolvasása majd a film megtekintése után.... Több

2017.09.26 Bibabac

Messze nem olyan vicces, szórakoztató, mint az első, de így is élvezhető. Mondjuk volt néhány jelenet, amikor a gyerekektől falra másztam, de ez foglalkozási ártalom.

2015.11.23 somi

2015.06.20 neeta92

Míg az elsőt dicsérni tudtam addig ez a másodikról nem mondható el. Kb. majdnem olyan mintha próbálták volna elsütni ugyanazt még egyszer. Csak rosszabbul sikerült. Egyszer nézhető közepes kategória.

2017.02.06 tilino

Az első rész megtekintése után adtam még egy esélyt a filmnek, de csapnivaló volt ezúttal is. Gyenge humor és felületes jelenetek, sablon sablon hátán. Még átlagosnak sem mondanám.

2015.06.18 nikiszalanics

Hát ez nagyon nem lett jó szerintem. Idegesítő, erőltetett poénok, pocsék színészik játék. A fingás, büfi, szarás, hugyozás számomra nem olyan nagyon vicces poénok. A színészi játék szörnyű. Őszintén szólva ez egy nagyon lapos film, semmi történet, semmi poén.

2015.06.04 era93

Az első részt persze nem múlja felül sőt azért azt a szintet se hozza de erős túlzás lenne azt mondani rá, hogy egy kiábrándító borzalmas vígjáték. Poénok vannak bőven ebben is, bár sokuk már ellaposodott és lerágott csont de azért egyszer elszórakoztatja az embert.