Ollókezű Edward

Edward Scissorhands

2018.12.28 harnas1207

Érdekes történet, egyszer meg lehet nézni, de nem nagy durranás. Sokkal maradandóbb filmre számítottam. A sajátos stílusa miatt a Tim Burton rajongók biztosan jobban élvezik.

2019.10.30 VvV

Nem egy szokványos, hétköznapi történet. Ami miatt szeretem az a sok bújtatott igazság, ami a filmben van.

2017.10.20 Bazzzsi

Kicsit mesefilmes beütésű film, Tim Burton tálalásában. A története egyszerű, de a jó fajtából és Johnny Depp karaktere is sokat dob a filmen, Egy erős közepes.

2022.01.29 KCintia

Szeretem

Nosztalgiázásból vettem elő újra ezt a filmet, ez volt az első találkozásom Johnnyval is. Még mindig kellemes és egyben szomorú a film, az ember kicsit borúsan érezheti magát utána, de nagyszerű! A színészi játékokat és a film fantáziáját egyszerűen imádom!

2017.02.13 MKristijan

Véletlen botlottam bele, még a tévében ment. Új hatása volt, bevonzott, majd ledöbbentem hogy 1991-es és hogy milyen nagyot alkottak a készítők. Szép és fura egy történet egy modern kori Frankensteinről.

2016.05.06 TomÁcs

Igazán szép film, Deppnek nagyon jó a maszkja és jól is hozza a figurát. Tényleg olyan kis elesett, úgy megölelgetné az ember, bár utána darabokra esne! :)

2017.07.23 Lonka

Végtelenül szomorú történet én mindig meghatódok rajta. Johnny Depp talán legjobb alakítása. Nagyon jól hozta az elesett karaktert. Látványban is kiemelkedő.

2017.12.19 Greeta

Tipikus Tim Burton film. Depp pipa, látvány pipa. Ez a pali néha mást is csinálhatna. Edward karaktere kicsit fogyatékos volt, ez rontott a filmélményen.

2015.04.24 Bizsu82

Egy igazán aranyos, megható, emberséges történet.Érzelmileg megfogó, magával ragadó.Gyerekként is nagyon imádtam a filmnet, de felnőttként is szívesen megnéztem. Időtálló film.

2015.05.03 Zsceeeka

Igazi Tim Burton film, és valódi klasszikussá vált, méltán. Johnny Depp-nek jól áll a szerep, maga a történet bizarr, szokatlan, mégis aranyos és megható.

2019.01.21 Timcsi

Arról esett szó, hogyan pottyant a földre a kis Edvárd? A történetének van egy hangulata, főként az elfogadásról szól.

2019.05.20 petraszab

A szomorkás hangulata bejött, átjárt és éreztem benne a keserűséget, amit a látvány is csak erősíteni tudott.

2016.02.18 trixxy

A története elég érdekes, bizarr, de ettől eltekintve rendkívül zseniális darab. Élvezetes nézni és hallgatni az elejétől a végéig.

2015.09.29 Loborg

Nem éppen mai film , de bármikor utólag is újranézhető alapműnek számít . Bizarr és mégis bájos , Johnny Deppnek pedig nagyon jól áll ez a groteszk és szerethető figura.