Oroszországból szeretettel

From Russia with Love

2021.08.27 Kósa Bence

Kicsit lassabb film, mint az előző rész, de így is izgalmas. Sean Connery itt a legjobb a 007-es ügynök szerepében. Jó kikapcsolódás.

2016.05.19 Yosihiro

A közepes filmek közés sorolnám. Nézhető és mégis izgalmas mintha hullámozna film Connery is így hullámzuik a szerepben de többségében jól alakítja a szerepét. Ezektől függetlenül remek kikapcsolódás! üdv Yosi

2018.12.16 dailyfilmsan

A második James Bond film már kifinomultabb és kémesebb mint az első. Viszont James Bond karaktere csúszott egyet ezzel a sztorival. Nem mondom még mindig hozza a csúcskémet de a szívtipró része nem jött össze. Az előre ráizgatott Bondlány és az aho... Több

2021.01.24 elekm90

Szerintem jó rész, bár annyira nem, mint a Dr. No vagy a Goldfinger. Az eleje ígéretes volt az isztambuli szállal, Kerim Bey egy nagyon szórakoztató és szerethető karakter volt. A kétharmadánál számomra picit leült, a vonatos rész annyira nem tetszett.

2016.09.09 Scramananga

Az From Russia With Love, megérdemelten van a legjobb Bond filmek között: a már megszokott világ megmentés helyett, egy sokkal kisebb, de mégis jelentősebb történetet kapunk. Nagyon jól adja vissza a hidegháború hangulatát. A színészek is nagyon jók:... Több

2016.02.09 pqrs

Világmegmentős akciófilm helyett lassabb kémfilmet kapunk, ám ettől még feszült és izgalmas minden perce. A SPECTRE első feltűnése emlékezetes, ahogyan a vonatos részekre is máig visszautalnak a modern Bond - filmekben.

2015.04.22 csenge

Számomra nagyon hangulatos ez a régi típusú Bond film, de a varázsát nagyrészt az adja, hogy már régi, része a legendának, nem feltétlenül az, hogy önmagában olyan jó film. A mai mércék szerint talán kicsit egyszerű, néhol vontatott, és persze a technikai dolgoktól sem lehet amúgy mindig eltekinteni.

2016.12.17 film kedvelő

Ez egytipikus kém film. Kap egy kis táskát, amiben minden benne van, egy kigyúrt állattal verekszik egy vonaton cigányok közé is beépül. Rég láttam, de ezek igazán jó volt. És a végén Velencében még éri őt egy támadás, de szerelmével megmenekül, azért ez tipikus.

2014.11.20 DarkMoss

Nem a kedvenc Bond filmem, de szerintem nem rossz annyira, amennyire sokan nem szeretik. Persze van benne egy nagy adag hidegháborús mitológia, amit akkoriban sokkal másabb lehetett nézni, és lehet, hogy így utólag, most már több, mint 5 évtized távlatából (jézusmária) nem jön át ugyanaz a hangulat, mint akkor az eredetinél.