Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Pénzed vagy életed (2005)

Get Rich or Die Tryin'

thedarkman99   2018. 09. 19.

Nagyon tetszett, ahogyan bemutatták ahol, és ahogyan élt. 50 Cent rossz körülmények között nött fel, fegyverek, drogok, nap mint nap harc az életéért, ez a film teljes alakjában megmutatja mindezt, hogy honnan is indult és hogy hová is jutott. Példaértékű hogy soha sem mondott le az álmairól, hogy egyszer rapper lehessen, egy ilyen gyerekkorban nagyon nehéz és kivételes az ilyen.

krissz001124   2015. 01. 28.

egyszerüen imádom ezt a filmet. Föleg így hogy rap fanatikus vagyok. 50 Centet is imádom és a filmet is.

Dann007   2017. 01. 07.

50 Cent teljes szépségében megmutatta, milyen élete volt, a durva gengszterfilmek és az autobiográfia keveréke, amiben benne van az anyja meggyilkolása, drogok, mint sok más filmben is, csak ez érdekesebb, mert egy híres ember valós sztorijáról van szó.

Az MTV Films stúdió 25. forgalmazott filmje.