Ötéves jegyesség (2012)

The Five-Year Engagement

freeman   2019. 12. 11.

Király film

Deku   2017. 12. 10.

Kegyetlenül bántotta a szememet ez az abszurd és kifejezetten rossz film. Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Ráfért volna valami pörgés, de semmi.

dailyfilmsan   2019. 04. 22.

Kár, hogy nagyon elnyújtják a filmet, mert az alapkoncepció jó. Az eleje is mókás és életszerű. Sokat lehet rajta nevetni, aztán egyszer csak sivár, és érdektelen rétestésztává válik, és nem szól semmiről. Aztán meg ott tart a film, hogy gyorsan be k... több»

Curacao86   2015. 06. 23.

Igazi, eredeti, "életszagú" és néha klisékkel tűzdelt, de nagyon szerethető romantikus vígjáték. Az elmúlt években az egyik legjobb, végre valami szokatlant és újat próbál mutatni Hollywood. Talán nekem Chris "Fat" (dagadt) Pratt volt sok, ahogy mind... több»

Brigusz724   2015. 06. 15.

Nekem nagyon tetszett a film, vannak benne elég vicces jelenetek is, szép szerelmes történet, amibe bárki bele tudja képzelni magát. Jó néha olyat filmet is látni, ami nem ott fejeződik be, hogy összejönnek, hanem ott kezdődik.

VK   2017. 06. 19.

Ami tetszett a filmben hogy reális. Hiteles eseményeket dolgoz fel. Életszerű – életszagú események., amiből lehet tanulni és rávilágítja dolgokra a nézőket.

Zsuzsy   2017. 06. 28.

Lehet hogy egy sablonos vígjáték, de nekem bejött. Szórakoztató és jókedvre derítő, jó poénokkal teli, humoros, életszagú vígjáték aktív színészekkel.

Brian Posehn
Alison Brie
Mimi Kennedy
Jason Segel

Alison Brie Emily Bluntról készült hangfelvételek segítségével tökéletesítette brit kiejtését.

(kázsé)

A ruha, amit Suzie visel Violet esküvőjén, ugyanaz, amit Violet visel Suzie esküvőjén.

(kázsé)

Jason Segel és Emily Blunt korábban is játszottak már szerelmes párt a 2010-es Gulliver utazásaiban.

(kázsé)

Majdnem az összes éttermi jelenet az MGM Grand Detroit szállodában forgatták.

(kázsé)

A szendvicsbár, ahol Tom dolgozik, egy valódi étterem, ami 1982-ben nyitott meg Ann Arborban.

(kázsé)

Az egyik fajta taco neve, amit Tom árul, "rozsomák taco". A rozsomák a michigani egyetem kabalaállata, ahol Violet dolgozik.