Óz, a hatalmas

Oz: The Great and Powerful

2020.08.30 sammy88

Nem rossz, mondhatni egész jó

Óz világa sokunkat elvarázsol és egy klasszikushoz nyúlni, minidg bátor feladat. Nos, nem lett mellényúlás, nem is lett a legtökéletesebb, látványba is tolhattak volna még egy kis kraftot, de azért pofás kis film lett és nem bánja meg azért az ember ha megnézi.

2015.05.26 zsanett0820

Vártam ezt a filmet, mert olykor szeretek én is elmerülni a mesék világában, és úgy gondoltam, hogy ha ilyen nevek járulnak hozzá ehhez az alkotáshoz, mint Rachel Weisz és Michelle Williams, akkor az csakis jó lehet. Hát, mellélőttem. Illetve nem is ... Több

2015.06.11 Brigusz724

Az biztos, hogy a mostanság készült filmekben egy rossz szavunk sem lehet a képi világra, gyönyörű ez itt is, de hát ez el is várható egy mesebeli világban. A szereplők szuperek és úgy örültem egy új feldolgozásnak, mert a régi Óz filmeket nem tudtam megnézni.

2016.11.15 goat2000

Ez egy nagyon bugyuta film, az eredeti történet valahogy nem jött át és a CGI, amit a boszorkányokon alkalmaztak, az nagyon szörnyű lett sajnos. Többet is kihozhattak volna a filmből.

2015.06.15 Mr. Z

A mai filmekhez hasonlóan a látványban nincs hiány, sőt itt igazán szép lett a mesevilág. Érdekes volt az a megoldás is, hogy Óz egy varázstalan ember lett. Szerintem egész szórakoztató volt.

2016.05.11 deneslau

Nagyon szép családi fantasy,bár néhány klasszikus elem illetve karakter hiányzott belőle. Az eredetivel azért nem lehet összehasonlítani, de méltó feldolgozása annak. Látványos, érdemes bolt moziban megnézni.

2015.11.11 tamas84

Egy mese varázslat nélkül, melyet nem a történetmesélés, hanem a profit inspirált. Ettől eltekintve egynek elmegy, de sokat ne várjatok tőle.

2016.11.30 holnaputan

Ez a film nem volt jó sajnos. A zöld csaj borzalmasan nézett ki. Se gyereknek se felnőttnek nem ajánlom, gyenge sztori.

2015.06.05 era93

Nem volt egy hatalmas eget-rengető alkotás de arra a kis időre azért eltudott szórakoztatni. James Franco itt is egész jó formát hozott Mila Kunis-al. Amint átkerülünk a másik világba egy igazán gyönyörű látvány tárul elénk. Ez erős pozitívuma a filmnek.

2015.03.25 kocoska20

Nagyszerű rendezés, látványilag kitűnő. Gyereknek, felnőttnek nagy élményt nyújt. Régi mese modern elemekkel.

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Nagyon jól kidolgozott animációs film jól kidolgozott karakteres szereplőkkel. A története is ötletes és minden korosztálynak élményt nyújt. Moziban egy élmény volt már csak a látvány miatt is.

2015.12.05 Hangus

Elég sokszor feldolgozták már ezt a filmet de valahogy még mindig az eredeti viszi a pálmát.Nekem itt a szereplők sem lettek olyan jók mint a régi filmben.

2016.01.27 Toncsi

A Disney úgy gondolta, hogy mivel az Alice Csodaországban óriási siker volt, lekövetik a receptet, és minden nagyon jó lesz. De ez a remake nagy fantáziátlan lett, ami pedig működik benne, az máshol is láthattuk már szinte ugyanilyen formában.

2015.03.22 Vanessa

Felnőtt fejjel is élményt nyújtott a film. Kategóriájában kiváló alkotás. Nagyon aranyosak benne a szereplők és rendkívül látványos a film.