ParaNorman

ParaNorman

2022.09.10 Interfectorem Sabnock

Ijesztgessünk gyerekeket!

Mit is lehetne még vászonra vinni, mi lenne ami új, és más, mint a többi? Szinte már mindent láttunk, és ezért nagyon sokat kell agyalni, ha újat akarunk! Sam Fell, és Chris Butler pedig megalkotta a kissé beteges srácot, Normant, aki azért nem semm... Teljes kritika

2022.06.03 JRD

Kinek szánták?

Nos, ez a legnagyobb rejtély ebben az animációban. Kissé zavaros a célzott közönség, hiszen gyerekmesének túl félelmetes, viszont felnőtt mesének kissé uncsi. Ettől a kérdéstől eltekintve azonban szórakoztató és látványos. De kinek mi tetszik. Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.19 Ms. Akárki

Nem igazán tudom hogy végülis ki volt ennek a mesének a célközönsége, mert felnőtt fejjel a történet kisség unalmas és bugyuta, gyerekeknek pedig szerintem ez kicsit túl zavaros és sokszor ijesztő is. A képi világ, effektek levettek a lábamról. Nagyon szertem az ilyesmi stílusú filmeket.

2017.05.07 mamiéstöti2

Elég ijesztő egy mese az biztos. Túl sok stílus keveredik benne szerintem, ezért nem tudom kinek szánták, de élvezhető volt. Azért vannak ebben a kategóriában jobbak is.

2017.11.20 Deku

Egyszerűen elképesztő és lenyűgöző tudott lenni az elejétől a végéig minden mozzanata. Hihetetlenül tetszett, kedveltem. Eme filmet egyszer biztos, hogy mindenkinek látnia kell mert ez eszméletlenül jó.

2015.06.15 Brigusz724

A korhatár besorolására már nem emlékszem, de tutira nem kisgyereknek való mese. Amúgy a történet egészen jól sikerült, de szerintem hamar el fog felejtődni, mert abszolút nem nyújt maradandót.

2015.08.20 Filmzabáló

Nem vagyok túl tapasztalt az animáció világában. Az elmúlt 3-4 évben kb. csak a Jégkorszakot és a Felt láttam, amik szenzációs mesék. (Ígérem pótolni fogom.) A ParaNorman nem éri el a szintjüket, de ezt nem is vártam. Azonban egy szerethető, tanulság... Több

2015.02.04 keepingboy69

Már a plakát is rémisztő és a film sem kevésbé ijesztő, szóval nem igazán gyerekeknek való, de a felnőttek jót fognak rajta szórakozni, főleg, ha értik a mondanivalóját. :) Egyébként nekem nagyon bejött, a humora is teljesen a helyén van.

2015.03.01 szlica

Jó kis családi mozizásokhoz való animációs film. Nem egy nagy sztori ugyan, de párszor nézhető.

2015.03.31 J.Hunt

Ez az animáció azért is tetszik, mert az ezerszer hallott tartalmatlan mondatot annyira szórakoztatóan mondja fel, amire egész kevesen képesek. Mégpedig: Ne ítélj elsőre!

2015.08.11 kasztni

Létezik olyan, hogy kapudrog a horrorba? Na, ez az. Igazából pont az ilyen kezdeményezéseknél látom a valóságra nevelés igazi értelmét. Nem akkor lesz a gyereked egészséges, ha csak bugyuta, habos-babos bébimeséket mutatsz neki jóról és rosszról, han... Több

2015.09.09 Domino

A Paranorman szerintem attól nagyon egyedi, hogy meg tudott őrizni klasszikus mesemotívumokat, miközben formabontó és határokat feszegető is egyben, de ebben az értelemben sikeres volt a pengeélen való táncolás. Inkább ezt mutatnám meg a gyerekemnek, mint a Coraline-t.