Pokolfajzat

Hellboy

2015.12.23 batukán

Nagyon szeretem ezt a filmet. Tökéletesen képernyőre vitt képregénysztori. A látványos akciójelenetek mellett, nagyon jók a poénok is. Akár többedjére is élvezhető.

2016.05.21 Gecko

Nagyon jól kitalált a sztori és egy teljesen új világot teremt a néző számára. A képregényekből nyugaton elsősorban jól ismert Hellboy végre a magyarok számára is közismert lesz általa. Szerintem mindenképpen látni kell!

2017.09.30 koba1996

Kiváló film, talán egyedül a tömeg-effektus nem tetszett benne. Az első lén szinte legyőzhetetlen, majd belepusztul, aztán egy kamrányi ilyet csak úgy legyőznek.

2016.04.24 johnny87

Del toro rendező egyik legszebb filmje.Humoros sötét és nagyon jó fantasy alapanyag.Imádom ahogy azt a rengeteg sok karakterrel egy teljesen új világot teremtenek.Ritkán látni olyan filmet amibe egy újszülött szarvas ördög ennyire szerethető és az át... Több

2015.10.02 philboy

Gyönyörű film, nagyon üt, jók a színészek (kivéve az FBI ügynököt játszó srácot) és stílusosan megrendezett a mesteri Guillermo del Toro által. Nem való mindenkinek, és valószínűleg a képregény-rajongóknak több élvezetet fog nyújtani, mint egy átlagos filmnézőnek.

2016.07.16 hansi13

Az olyan elbaltázott képregény-adaptációk után, mint a Daredevil vagy a Punisher a legrosszabbra számítottam, de Hellboy lenyűgöző és szórakoztató lett.

2015.03.03 balogh.petr

Guillermo del Toro hihetelen jó munkát végzett. Ez az egyik kedvenc filmem, ha már képregényadaptáció, akkor szerintem így kell csinálni. Tökéletes atmoszféra, remek történet, nálam abszolút favorit.

2015.04.06 Kecskex

Szép látványvilágú film, bár engem nem nagyon kötött le.

2016.09.20 eviestan

Ez az egyik legjobb film a képregény adaptációk közül. Nálam tízből tíz pontot kapott. Látszik, hogy Guillermo del Toro nagy rajongója a Hellboy-képregényeknek. Próbáltak teljesen hűek maradni a könyvekhez, és csak annyira változtatták meg, hogy az p... Több

2015.08.04 Sziszi

Örülök, hogy a film készítői ragaszkodtak a képregény eredeti karaktereihez és történetéhez, így nem ért csalódás.