Pokolfajzat

Hellboy

2023.03.29 drg0602

Ezt a filmet rég tekintettem meg, és most a napokban néztem újra. Zseniális alkotás, ami nagyon időtálló. Imádom a film légkörét és akciójeleneteit. Nagyon jók a karakterek, főleg Pokolfajzat. Nagyon sok látványos jelenet is van a filmben, ami kimond... Több

2021.02.21 Eastern79

Pokolian jó

Ha van tökéletes képregényfilm, akkor Guillermo Del Toro klasszikusa mindenképpen az. Miközben hű maradt az alapanyaghoz, egy elképesztően komplex világot álmodott meg. Ron Pearlman mintha Vörös szerepére született volna, és a többi színész is éppen a helyén. Egyszerűen nem tudok belekötni, nincs hiba, csak egy elképesztően cool kaland. Izgalmas, látványos, érzelmes, vicces, sötét, misztikus, lehengerlő pörgős akciókkal, amit kellemes CGI és Del Toro festői képei emelnek hatványra. Igazi mestermű.

2017.12.13 Yosihiro

Tökéletes képregény adaptáció. Remek látvány, jó történet izgalmas akció. Kell ennél több? Nem, jó szórakozást.

2019.05.24 Thibo84

Sötét és komor világot tárnak elénk, amiben azért a humor is szerepet kap. Van benne minden: akció, misztikum vagy paranormális tevékenység, szerelem és más egyéb érzelmek is. Összességében egy frankó eredettörténetet kapunk.

2017.07.18 Deku

Az akkoriban létrehozott képregény filmek közül ez volt a lehető legjobb. Guillermo del Toro kitett magáért nem is kicsit. Az ő elfajzott stílusa nagyon idevaló volt.

2018.06.13 GedyPapa

A megnézése előtt kicsit tartottam tőle, hogy túl erős lesz az ingerküszöbömnek, de valami zseniális volt. Hellboy karaktere olyan jól ki lett bontva, hogy így pár év után visszatekintve is maradandó nyomot hagyott bennem. A mellékszereplők jellemfejlődése tette igazán emlékezetessé a Pokolfajzatot.

2020.11.03 Ildikó Bacskai

Én nem egészem értem, miért horror kategória a film. Szerethető karakterek, romantikus, gyakran megható szálak, rengeteg humor és pezsdítő látványelemek. Szerintem szuper film.

2019.06.15 Ms. Akárki

Nagyon jó képregény adaptációs. Talán az első képregényfilm amibe annó első látásra beleszerettem. Karizmatikus és erős jellemű főhős, aki a gyengéket védi, mégha azok útálják is sokszor és meg akarják ölni, mert ő más. Selma Blair karaktere pedig ez... Több

2019.05.05 Norbert93

A horror&sci-fi műfaj egyik ékköve, a képregényadaptációk okkult kistestvére. A Marvel Filmuniverzum kiépítése előtti időszak gyermeke, ami akkoriban gyakorlatilag "odaverte" mindkét nagy képregénykiadó filmjeit. (Kivéve a később megjelenő Sötét Lova... Több

2018.07.23 Norbi

Pozitív csalódás volt, azzal a baljós sejtéssel ültem le , hogy csak vér lesz, verekedés , és semmi történet. De nem így történt , volt egy jó sztorija is , és így igazán élvezetesre sikeredett.

2019.03.24 Timcsi

A legjobb képregény megfilmesítés, mind látványban, mind történetben. És én még ez eredeti díszletben is jártam.

2017.08.14 moviewer

Jó kis film, bár én helyenként hiányoltam belőle az igazi tétet. Ezt úgy értem, hogy gyakran tudni lehetett előre, hogy az adott jelenetekben ki fog, vagy éppen ki az aki biztos nem fog meghalni, így nem igazán volt miért izgulni. De ezen kívül maga ... Több

2021.07.05 Kósa Bence

Egy tökös képregényfilm. Akciódús, szórakoztató és humoros. Ron Perlman az ilyen szerepekre született.

2017.05.29 Zoer8993

Bemutató alapján egész pofásnak tűnt de kissé tartottam attól, hogy sablonos és unalmas lett. Viszont tévednem kellett és fantasztikus, izgalmas történetet kerekítettek ki belőle. Csúcs poénokkal.