Vélemények: T2: Trainspotting (2017)

Danny99   2020. 05. 19.

Felszállás a nosztalgiavonatra

20 évvel az első rész után megérkezett a kultikus Trainspotting folytatása. Edinburgh legnagyobb suttyói visszatértek, és még mindig elcseszett az életük. A film alapja már 2002-ben elkészült, amikor Irvine Welsh kiadta a Porno című könyvét, ami az a... teljes kritika»

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 01.

A folytatás mindig gyengébbre sikerül, mit az első rész. Vagy mégsem?

Elátkozott közhely, miszerint a folytatás mindig gyengébbre sikerül, mit az első rész, még akkor is, ha vannak üdítő kivételek. A T2: Trainspotting jobb lenne mint elődje? Nem, de ezt már akkor tudtok, amikor kijöttek az első trailerek, arról nem is ... teljes kritika»

Deku   2017. 11. 20.

Természetesen bevallom, hogy kissé elfogult voltam ezzel a filmmel mert kedves barátom ajánlásra kaptam.Tele volt szerethető, okos és jól működő karakterrel akiket remek színészeknek adtak a kezeik közé.

dailyfilmsan   2018. 09. 20.

Az első résznél lényegesen jobb. Megtartotta az első filmhez hasonló kameramozgást és a képi effekteket és beállításokat . Nem a drog és a drogozás a fő téma inkább a módszer ahogyan meg lehet szabadulni ettől. Visszajátszanak a régmúlt emlékei és a ... több»

GedyPapa   2017. 08. 13.

Nyomban az első rész után megnézve nagyon gyenge, tehát velem nem jártak jól, hiszen azonnal összehasonlítottam a két filmet. A karakterek se annyira húzósak és nagyon nagyon egysíkú maga a sztori is, ennyiért hiba volt feléleszteni a Trainspottingot.

Syracuse   2019. 11. 09.

Nem egyszer meg nem kétszer láttam a Trainspotting című kultfilmet. Ugyanakkor be kell valljam, elég rég láttam utoljára ahhoz, hogy a legapróbb részletekbe is bele tudjak kötni a második rész kapcsán. Természetesen nincs olyan jó, mint az első rész,... több»

Nathan03   2017. 03. 06.

Ugyan az első részt nem tudta felülmúlni, ennek ellenére abszolút jó kis film meg van a maga hangulata ami nagyon jó szórakoztatja a közönséget. De még is valami hiányzik belőle.

NorbiP   2017. 03. 12.

A film énszerintem gyakorlatilag ugyanaz mint az első, csak drogok nélkül. Ezt nem tartom rossznak, sőt kifejezetten jónak. Akinek az első tetszett, annak ez is fog szerintem.

vivikejencikelara   2017. 05. 23.

Az első rész nagyon ütős lett, sajnos a második rész hozzá képest kissé unalmas lett. Bár rengeteg vicces , néhol azért elég komoly jelenetek vannak benne, mégsem ugyanazt a hatást éreztem mint az első résznél. De mégis azt mondom aki az első részt látta az nézze meg ezt is.

jake_green Nézhetetlen  2017. 06. 18.

Ha tetszett az elso ne nezd meg! Katasztrofa, nincs story csak nosztalgia amit az elso film felepitett...de semmi egyedi :/ sajnalom nagyon! :(

szanko   2017. 07. 04.

Nem rossz film, de igazából egy kicsit többet vártam. Szinte a múltból építkezik minden. Nosztalgiázni jó volt, de sok újat nem hozott. Ismét együtt volt a csapat és kb ennyi.

Fagus   2017. 06. 20.

Előrebocsátva, valószínűleg láttam, de nem emlékszem az eredeti filmre. A film hangulata nagyon tetszett. A történet kissé lassan épül de a színészek nagyon jót alakítanak.

Dama   2017. 08. 05.

A filmnek elképesztő nosztalgia faktora van. És bár nekem az első rész annyira nagyon nem tetszett, így a folytatással együtt kicsit jobban tudom értékelni. Sokat merít az előzményből, de szerintem nem válik kárára. Hozza az t a jó 4/5-ös színvonalat. * - Válaszd az életet! (haaattttalmas ! )

MiAzAki   2017. 03. 05.

Imádtam az első részt, hatalmas kultuszfilm, és időnként le is veszem a polcról, hogy újranézzem. Lehet, hogy emiatt, de nekem nagyon jó volt újra látni a bandát. Ha sok újat nem is tartogatott, a nosztalgiát sikerült kimaxolnia nálam, és nekem ennyi bőven elég is volt. Az első rész öt pontos, ez inkább egy erős négyes.

csenge   2017. 03. 04.

Azt nem mondom, hogy a csapat a régi fényében tündököl, de azt azért nem lehet elvitatni, hogy ez a folytatás megéri a pénzét. Danny Boyle még mindig tudja, hogyan szólítsa meg az első rész rajongóit, és ameddig ez így van, nem lehet okunk panaszra.

qwertz   2017. 03. 03.

Minden pozitívuma és a nosztalgia ellenére én egy kicsit üresnek éreztem ezt a folytatást, mondom ezt úgy, hogy óriási kedvencem volt az első rész. Jó ez, jó ez, de már nem ugyanaz, ha értitek, mire gondolok.

papaja   2017. 03. 02.

Számomra csalódás volt a film, talán ha nem kellett volna húsz évet várni rá... Egyszerűen csak többre számítottam, mint amit végül kaptam...