A szökés (2005)

Prison Break

A szökés

indingo   2017. 04. 16.

Az első két rész elég jóra sikeredett. Volt benne feszültség és izgalom. Egy bajom van, hogy annyira rég volt már, hogy sok mindenre már nem emlékszem és nincs kapacitásom újranézni.

Deku   2017. 08. 22.

Szerintem az alap Prison Break sorozat igazán méltó folytatást kapott, tele ismét csavarokkal és a jól megszokott marcona de kedvelhető karaktereinkkel. Nagyszerű lett.

GedyPapa   2017. 09. 14.

Nagyon sok kritikát olvastam a sorozatról, hogy így elcsépelt, úgy kiszámítható. Azonban számomra visszahozta az eredeti "Szökés" életérzést és egészséges izgalmat, amit annak idején éreztem minden egyes résznél. Így már megérte elkészíteni.

TomÁcs   2018. 08. 08.

Remek kis sorozat volt. Nagyon akciódús, sok minden történt benne és jók voltak a karakterek. Sok kedvelhető figurával.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Olyan érzése van az embernek, hogy el se telt az a jó pár év. Azon kevés folytatások közé tartozik, ami valóban jó lett. A színészek kicsit megöregedtek, de egy pörgős, akciódús és csavarokkal teli pár részt hoztak össze.

A sorozatban lévő karakterek közül (17) , csupán kettőt nem tartoztattak le a sorozatban.

(Norbi)

Wentworth Miller tetoválását a sminkesek 4 és fél órán át csinálták.

(Norbi)

13 országban tiltották be ezt a sorozatot, állítólag ezért mert azt hitték, hogy ez egy oktatási tanfolyam is lehet a börtönben ülőknek.