P.S. I Love You

P.S. I Love You

2015.06.27 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.06.16 AESB

Kedvenc, kedvenc, kedvenc! Imádom ezt a filmet, nem nyálas romantikus, tele van érzelemmel, és olykor humoros is. Nagyon megható film, a mai napig valamiért mindig megríkat!

2015.10.11 Alexa

Ha csak rágondolok erre a filmre, könny szökik a szemembe, és eszembe juttatja, hogy mennyire egy hajszálon múlik minden. Egyik nap még veszekedtek, másnap mindennek vége.

2016.10.01 krajcsie

Az egyik legszebb dráma-romantikus vígjáték, amit valaha láttam. Hol megnevettet, hol megsirat. Gyönyörű film egy őszinte, mély és örök szerelemről, amely akkor sem ér véget, mikor a halál elválaszt. Szomorú történet. Mindenkinek ajánlom.

2017.05.24 NLHF

Igazán sírós, romantikus film. Nem lett a kedvencem, de aki szereti ezt a kategóriát, annak érdemes megnéznie. Érdekes a felvetés, hogy a halott férj előre elrendezte, hogy tud segíteni feleségének a történtek feldolgozásában.

2015.01.28 Timcsa

Szeretem ezt a filmet,az ember teljesen bele tudja élni magát!Romantikus,szomorú,sírós,igazi csajos film!

2015.03.31 kovacsbarn

Sajnos moziban nem láttam, pedig nagyon szerethető film. A kedvenc jeleneteim érdekes módon a könyvből kimaradtak :-) vagy fordítva? Írország válasza az Ich denke oft an Piroschka-ra, if you know what I mean :-) hallgasd meg a filmzenét is, és már foglalhatsz a ryanair-nél!

2015.02.18 orsi82

Elhiteti veled ez a film,h létezik romantika a halálon túl is,h valaki annyira tudja szeretni a másikat,h még halála után is a boldogság felé tereli. Szeretnék hinni abban,h léteznek ilyen férfiak, h a romantika nem csak múltidejű és mindig van előre,mindig vár minket valami a sarkon túl. :)

2015.03.30 dorahuse

Abszolút favorit... A könyvet is sokszor olvastam és a filmet is rengetegszer láttam :D egyszerűen imádnivaló :)

2015.02.12 eni20121004

Szerintem a műfajában jó film és a téma ellenére van benne némi humor is. A színészek is jók voltak a helyszínek szépek. Érdemes megnézni!

2015.03.05 Norr91

Ez az egyik kedvenc filmem. Én azért is tudtam azonosulni a filmmel, mert régen volt egy nagyon kedves barát az életemben akivel sokat leveleztünk. Ő bár nem meghalt, hanem "elhagyott" eltűnt az életemből, de ahogyan a főszereplő anyukáját is "csak" ... Több

2015.03.11 kodin1

Romantikus drámából finomat és visszafogottat alkotni igen ravasz dolog lehet, mert vagy nagyon nyomasztó, vagy tiszta nyál lesz az egész. Itt valahogy sikerült ellavírozni az arany középúton, és nem gondolnám, hogy a filmet csak női nézőknek érdemes... Több

2016.01.01 benvok

Egy szerelmi dráma, melyben szem nem marad szárazon. Ha a szerelem nem múlik, tragédiába torkollik. Fiúnak-lányoknak egyaránt ajánlott romantikus film.

2015.07.24 gandalf01

Érdekes egy film, és nem tudom, hogy mennyire tartsam életszerűnek az egész történetet, de hát épp ettől film, hogy nem a valóság. Mindenesetre jó nézni, ami történik a vásznon, és abszolút bele tud helyzeni a történetbe. A színészek szerintem igen j... Több