P.S. I Love You (2007)

P.S. I Love You

Deku   2017. 07. 11.

Meglepetés erejével hatott, hogy egy teljesen romantikus film ennyire megérint. Gerard Butler valamiért kiváló ezekben a szerepekben. Mindig felcsigázza az embert. Az egyik legjobb film amit valaha szerencsém volt megtekinteni. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy rövid volt.

GedyPapa   2017. 03. 13.

A romantikus dráma kategória egy nagyon jó alkotása a P.S. I love you. Érdekes maga a felvetés is, hogy a férj halála után segíti elő ennek feldolgozását a feleségében. Pszichológiai szempontból is jól fel van építve, de azért mégiscsak nagyon amerikai a lezárása.

MP170506   2016. 10. 25.

Olvastam a könyvet és sok eltérést fedezetem fel a film és közte. Nagyon jó volt a szereposztás, Hilary Swank tökéletes volt erre a szerepre, nem egy tökéletes arc… de ezért sokkal hitelesebb. Magával ragadó film, szívünkbe zárjuk a szereplőket, a történetet és mindent. Elgondolkodtató….

Fahéjgolyó   2016. 10. 13.

Ez egy olyan romantikus film, ami nem megy giccses-nyálasba, hanem tényleg szépen mutatja be a szereplők érzelmeit egy érdekes történetbe csavarva. Megfogja a nézőt a film hangulata. Érdemes megnézni.

MKristijan   2016. 11. 18.

Egyedi történet, persze alap romantikus film. Nyomon követhetjük életük történetét és mi van azon túl.

Hilary Swank
Hilary Swank

A filmet 44 nap alatt forgatták le.

(SódóGA)

A filmben elhangzó zenék egy részét a The Pogues nevű ír zenekar írta.

(SódóGA)

Amikor Holly a munkák között válogat, az egyik hirdetésben vámpírvadászt keresnek. Hilary Swank valóban játszott vámpírvadászt a Buffy, a vámpírok réme (1992) című filmben.