P.S. I Love You (2007)

P.S. I Love You

Klauka89   2020. 08. 21.

Az egyik legjobb romantikus szomorú film

Egyszerűen akárhányszor meg tudom nézni, nagyon jó a sztori es nagyon szeretem a szereplőket is. Főleg Hilaryt, Gerardot és Kathyt. 10/10

Deku   2017. 07. 11.

Meglepetés erejével hatott, hogy egy teljesen romantikus film ennyire megérint. Gerard Butler valamiért kiváló ezekben a szerepekben. Mindig felcsigázza az embert. Az egyik legjobb film amit valaha szerencsém volt megtekinteni. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy rövid volt.

GedyPapa   2017. 03. 13.

A romantikus dráma kategória egy nagyon jó alkotása a P.S. I love you. Érdekes maga a felvetés is, hogy a férj halála után segíti elő ennek feldolgozását a feleségében. Pszichológiai szempontból is jól fel van építve, de azért mégiscsak nagyon amerikai a lezárása.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Borzaszto tipikus amerikai film, ami semmi masra nem jatszik, csak az erzelmi hurok pengetesere... En Hilary Swanket nagyon szeretem, de nehezen tudnek olyan szerepet kitalalni neki, ami meg ennel is rosszabbul allna neki. GB meglepoen jo, itt meg sz... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Már megint egy romantikus amcsi film,ami azért gond,mert hiteltelen,és kissé fröcsögős! Valahogy nem tudom ezt az igazi,való életben elhinni,és ez nálam gond.Sajnos nekem felejtős.

MP170506   2016. 10. 25.

Olvastam a könyvet és sok eltérést fedezetem fel a film és közte. Nagyon jó volt a szereposztás, Hilary Swank tökéletes volt erre a szerepre, nem egy tökéletes arc… de ezért sokkal hitelesebb. Magával ragadó film, szívünkbe zárjuk a szereplőket, a történetet és mindent. Elgondolkodtató….

Fahéjgolyó   2016. 10. 13.

Ez egy olyan romantikus film, ami nem megy giccses-nyálasba, hanem tényleg szépen mutatja be a szereplők érzelmeit egy érdekes történetbe csavarva. Megfogja a nézőt a film hangulata. Érdemes megnézni.

Hilary Swank
Hilary Swank

A filmet 44 nap alatt forgatták le.

(SódóGA)

A filmben elhangzó zenék egy részét a The Pogues nevű ír zenekar írta.

(SódóGA)

Amikor Holly a munkák között válogat, az egyik hirdetésben vámpírvadászt keresnek. Hilary Swank valóban játszott vámpírvadászt a Buffy, a vámpírok réme (1992) című filmben.

(SódóGA)

A vetkőzős jelenet forgatása során Hilary Swank megsérült. Gerard Butler szuszpenzora megvágta a színésznő homlokát, akit emiatt kórházba kellett vinni. A vágást több öltéssel kellett összevarrni.

(SódóGA)

Jeffrey Dean Morgan a szerep kedvéért nagyon rövid idő alatt tanult meg gitározni. Tanára Nancy Wilson volt a Heart nevű együttesből. A színész alig várta, hogy együtt dolgozzanak, mivel gyerekként rajongott a zenészért.