P.S. I Love You

P.S. I Love You

2021.05.14 dailyfilmsan

Az egyik legszívfacsaróbb dolog, ami emberrel történhet, az az, hogy elveszíti idő előtt élete szerelmét és társát. Képesek vagyunk elhagyni magunkat, utána akarunk szökni a másvilágra, és visszaráncigálni, mert mellettünk a helye. Jóformán bele se a... Több

Már megint egy romantikus amcsi film, ami azért gond, mert hiteltelen és kissé fröcsögős. Valahogy nem tudom ezt az igazi, való életben elhinni, és ez nálam gond. Sajnos nekem felejtős.

2020.08.21 Klauka89

Az egyik legjobb romantikus szomorú film

Egyszerűen akárhányszor meg tudom nézni, nagyon jó a sztori, és nagyon szeretem a szereplőket is. Főleg Hilary-t, Gerardot és Kathy-t. 10/10 Az mekkora flash, amikor Swank jobban elénekel egy részt a Gett off c. Prince számból, mint az eredeti előadó. Imádom a film ír vonalát, hangulatát és helyeit. Csodálatos, újranézős.

2017.07.11 Deku

Meglepetés erejével hatott, hogy egy teljesen romantikus film ennyire megérint. Gerard Butler valamiért kiváló ezekben a szerepekben. Mindig felcsigázza az embert. Az egyik legjobb film amit valaha szerencsém volt megtekinteni. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy rövid volt.

2017.03.13 GedyPapa

A romantikus dráma kategória egy nagyon jó alkotása a P.S. I love you. Érdekes maga a felvetés is, hogy a férj halála után segíti elő ennek feldolgozását a feleségében. Pszichológiai szempontból is jól fel van építve, de azért mégiscsak nagyon amerikai a lezárása.

2019.09.25 ZeroHero

Borzasztó, tipikus amerikai film, ami semmi másra nem játszik, csak az érzelmi húrok pengetésére... Hilary Swanket nagyon szeretem, de nehezen tudnék olyan szerepet kitalálni, ami meg ennél is rosszabbul állna neki. GB meglepően jó, itt még színész v... Több

2016.10.25 MP170506

Olvastam a könyvet és sok eltérést fedezetem fel a film és közte. Nagyon jó volt a szereposztás, Hilary Swank tökéletes volt erre a szerepre, nem egy tökéletes arc… de ezért sokkal hitelesebb. Magával ragadó film, szívünkbe zárjuk a szereplőket, a történetet és mindent. Elgondolkodtató….

2016.10.13 Fahéjgolyó

Ez egy olyan romantikus film, ami nem megy giccses-nyálasba, hanem tényleg szépen mutatja be a szereplők érzelmeit egy érdekes történetbe csavarva. Megfogja a nézőt a film hangulata. Érdemes megnézni.

2016.11.18 MKristijan

Egyedi történet, persze alap romantikus film. Nyomon követhetjük életük történetét és mi van azon túl.

2019.04.12 MidoD7

Ez meg mégis mi a bánatos ég volt? Mi végre volt az egész, nem találtam megoldást. Katyvasz és félelmetesen logikátlan film volt ez. Bármennyire is kerestem, nem találtam benne értelmet.

2019.04.02 Timcsi

A legjobb romantikus filmek között van. Remek a története. Megható és mindenki szerelmes akar lenni tőle.

2017.01.05 Gigi

Barátnőm nagy rajongója a filmnek, így én is megnéztem. Nem lett belőle toplistás, de ennek ellenére szívesen ajánlom, jó film.

2019.01.14 szabomarc

Nem vártam tőle sokat, azt hittem egy nyálas, csöpögős csajfilm lesz, ennek ellenére végül mégis megnéztem és meg sem bántam. A színészek jók, a történet szép, és nem a tipikus nőknek/lányoknak készült nyáltenger az egész, vagy ha vannak is ilyen elemek, leköti a másik nemet is. Nekem tetszett.

2018.03.28 NFG

Nem szeretem a sírós, zsebkendő telefújós, romantikus, drámákat! De megnéztem és valahogy igazán jó érzés volt! Mintha sikerült volna átélnem mindazt, ami a filmben történt!