P.S. I Love You

P.S. I Love You

2016.02.14 doroffee

Kedves, aranyos romantikus film, mindig megmelengeti az ember szívét. Tetszett, hogy megható, megríkató, de közben életigenlő és humoros is. Szentimentális érzelmű embereknek kifejezetten ajánlott.

2019.01.01 Eniq

Az egyik legkedvesebb romantikus filmem amit eddig láttam, nagyon jól felépítették az egészet, a szereplők is tökéletesen alakították a szerepüket imádtam az elejétől a végéig.

2017.07.31 czigler.nora

Szerintem nagyon szép film, ám mindeközben rettenetesen szomorú és romantikus. Többször meg lehet nézni, és mindig garantált egy kis nevetés, egy kis könny potyogtatás. Ajánlós :)

2017.05.10 Olivér Rózsa

Kellemes egy romantikus film. Nem egy csúcs de azért szórakoztató és mosolyogtató. Aki még nem látta anak nyugodtan tudom ajánlani. Nálam négy csillagot kapott

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Romantikus dráma remek zenékkel és nem teljesen beleillő színészekkel, akik mégis remekül meg tudták oldani a feladatot. G. Butler hatalmas meglepetés volt nekem, nem gondoltam volna h ebben a szerepben nem lesz ripacs. H. Swanknek szerintem nem állt ez jól, de a Boys dont cry óta tudjuk, h mindenre képes.

2016.09.28 Ghotik

Dráma kategóriában a jobbak között van. Melankólikus, szentimentális és aszereplők nagyon illenek ebbe a karakterbe. Megfogó, érzelmileg hatásos film.

2018.07.07 oneminute

Jó kis romantikus történet magányos, hideg estére. Pont az a típusú film, amit a legtöbb pasi nem bír. :)

2016.04.30 Leoni

Abszolút kedvenc, ha egy kis sírásra és nevetésre vágysz. Nagyon emlékezetes párost alkot a két színész együtt, és szívhez szóló a történet a továbblépésről. A zenéket is szeretem benne, Írország pedig gyönyörűen fest innen nézve. A könyvet is ajánlom mindenkinek.

2015.06.06 VenuszProjekt

Hát, hát, hát... Sokak nagy kedvence ez a film, de nem az enyém. Nem mondom, hogy nem esett jól megnézni, de durva túlzás az egész. Nem igazán tud újat mutatni, és sok helyen annyira csöpögős és nyálas, hogy az már szinte élvezhetetlen. Ami viszont é... Több

2015.08.21 Moria99

Egyik kedvenc filmem. Megindító, remek sztori. Mindenképpen érdemes megnézni! Aki szereti a mély érzelmekre erősen ható filmeket azoknak mindenféleképpen tudom eme remek alkotást ajánlani.

2015.08.14 Aranyhal

Tetszett a filmben hogy annak ellenére hogy egy megható, romantikus dráma, humoros is, nevettető. Megfogott és magával ragadott, műfajában nagyon jó film.

2015.11.21 Robi92

A film szerintem inkább a női nemet szólítja meg. Szomorú de egyben humoros is.Egyszerre hullámzott bennem a csalódás és a gyönyör.Tetszett ahogy az események visszafelé haladtak,hogy hogyan lehet elveszteni egy szerelem elvesztését.

2015.06.30 bigi

Néha nagyon is jól esik egy fárasztó nap után leülni a tv elé, és egy igazán csajos filmet nézni. Na ez pont az a kategória. Ez a film egyben vicces, de mégis megható, és sablonosnak egyáltalán nem mondható romantikus film az igaz szerelemről. A szín... Több

2016.01.29 dóri

A romantikus filmek között minden képen forma bontó és eredeti. Az alap szituáció nem megszokott, de épp ebben rejlik az eredetisége. Remek kikapcsolódást és szórakozást nyújt.