Puerto Ricans in Paris

Két Puerto Ricó-i származású, New York-i rendőr Párizsba utazik egy lopott kézitáska nyomában.

(dulkap)

Premier: 2015.06.12.
Luis Guzmán
Rosario Dawson

2019.03.08 MMcFly2015

Humortalan zsarupáros Párizsban

Ahogy többször említettem, szeretem a francia vígjátékokat, és hiába nem ismert, megnézem ami velem szembe jön. Puerto Rico-i zsaruk Párizsban esetében figyelmetlen voltam, mert ez ízzig vérig amerikai film, ami látszik is. Meg se próbál a tucatfilmek szintjéről kimozdulni. Luis Guzmán kismillió vígjátékba tűnt fel szórakoztató eredményekkel, de itt személye kevés volt ahhoz, hogy egy picit is vicces legyen ez a vígjáték. Társa színészi tehetsége nulla, kifejezetten irritált, csupán Szabó Győző szinkronhangja tudott ráerőltetni egy kis pluszt. Sajnos a tényen nem tud még ő sem változtatni, hogy a főszereplő páros egyáltalán nem vicces. A fő ok, hogy a címben is szereplő Párizsba jöjjenek ezek a Puerto Rico-i zsaruk az nyilván egy bűntény, de annak komolysága - vagy kis naivan várva - hitelessége is olyan gyenge szinten van, mint a filmben keresendő poénok. Rövid film, de még ez a tény se menti meg azt a kínos figyelmet, amit ez az átlagosnak nem nevezhető vígjátéknak szánt játékidő okoz. 2015-ös, és csak most lehet róla hallani a film felől valamit kis hazánkba, minden világos, hogy miért. Jobb volt nélküle.

A film összbevétele 102 890 dollár volt (imdb.com).

A film forgatása Párizsban, Prágában és New Yorkban zajlott.Szerző: dulkap