tbelina29   2018. 08. 02.

Nagyon tanulságos, szívhezszóló történetet mutat be az Ízlés szerint fűszerezve. A film humora nekem teljesen bejött, azért jó néha belülni egy olan mozira, aminek tényleg van mondanivalója, de közben szórakoztat is. Bátran tegyetek vele egy próbát.

philboy   2018. 07. 31.

Hát, gyerekek...ez egyszerűen egy nagyon kellemes film, szinte jó volt nézni, annyira magába szippantott a hangulata. Habkönnyű sztori, semmi sincs igazán túlbonyolítva, így egy könnyebb kikapcsolódáshoz, filmezéshez pont ideális.

Jeve   2018. 07. 30.

Nekem igazából zavaró volt, hogy a cselekmény lényegében annyira tartalmatlan. Mármint egy olyan mozzanata sem volt a történetnek, amit ne lehetett volna így vagy úgy de kikövetkeztetni. Ez eléggé megölte nálam az élményt, sajnos.

Benedetta Porcaroli
Benedetta Porcaroli
Alessandro Haber
Mirko Frezza
Nicola Siri

Kedves, szentimentális (túl kedves, túl szentimentális) nyári tanmese a hirtelen haragú, börtönviselt séfről, akinek egy Asperger-szindrómás tanítvány hozza el a lelki békét. több»