Ízlés szerint fűszerezve

Ízlés szerint fűszerezve

Quanto basta

Arturónak, a sikeres séfnek ismétlődő dühkitörései miatt közösségi szolgálatot kell teljesítenie: egy Asperger-szindrómásokkal foglalkozó segítő csoport tagjait kell megtanítania a főzés rejtelmeire. A húszéves Guido különleges tehetséget mutat az ízek és fűszerek iránt. Arturo magával viszi a… Több

Ország: Olaszország, Brazília
Premier (HU): 2018.08.02. | Filmio (2021.04.08.)

Benedetta Porcaroli
Benedetta Porcaroli
Alessandro Haber
Mirko Frezza

2018.08.02 tbelina29

Nagyon tanulságos, szívhezszóló történetet mutat be az Ízlés szerint fűszerezve. A film humora nekem teljesen bejött, azért jó néha belülni egy olan mozira, aminek tényleg van mondanivalója, de közben szórakoztat is. Bátran tegyetek vele egy próbát.

2018.07.31 philboy

Hát, gyerekek...ez egyszerűen egy nagyon kellemes film, szinte jó volt nézni, annyira magába szippantott a hangulata. Habkönnyű sztori, semmi sincs igazán túlbonyolítva, így egy könnyebb kikapcsolódáshoz, filmezéshez pont ideális.

2018.07.30 Jeve

Nekem igazából zavaró volt, hogy a cselekmény lényegében annyira tartalmatlan. Mármint egy olyan mozzanata sem volt a történetnek, amit ne lehetett volna így vagy úgy de kikövetkeztetni. Ez eléggé megölte nálam az élményt, sajnos.

(2018. 08. 13.)
Kedves, szentimentális (túl kedves, túl szentimentális) nyári tanmese a hirtelen haragú, börtönviselt séfről, akinek egy Asperger-szindrómás tanítvány hozza el a lelki békét. Több