Rango

Rango

2015.07.22 london2012

Nekem személy szerint nem tetszett annyira ez az animáció mint amennyire be volt anno reklámozva. Kellemes szombat esti családi film kicsiknek nagyoknak.

2015.08.16 doffy_joka

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De sajnos nem érintett meg túlzottan.

2016.07.28 Homer

Vicces és édes mese, de sajnos semmi kiemelkedő nincs benne. Felejthetős alkotás. Szinte másnapra nem marad meg róla semmi. Eléggé kutyulmány az egész mind stílusban és történetben is sajnos. Pedig ilyen jó animációval és szereplőkkel, állatokkal jót is össze lehetett volna hozni.

2016.04.29 ukla

Ez egy igazán klassz mese.Nem csak gyerekeknek szóló mese.A vadnyugat tárúl fel a szemünk elött.Imádtam, hogy megcsinálták a karibtenger kalózait mese változatba.Persze western beütéssel hiszen ugyan az a stáb teremtette ezt az alkotást is.A humor na... Több

2017.07.04 gerda

Különleges mese, szerintem egyszer érdemes megnézni. A látvány, a megjelenítés szerintem nagyon egyedi ennél a mesénél. A története is különlegesnek számít szerintem.

2016.07.25 N.Béla

Ritka rossz mese lett. Se felnőttnek, sem pedig gyereknek nem túl jó. Egyáltalán nincs értelme. Olyan mintha az egész egy beszívott ember fantáziája lenne... egy nem túl jó ember fantáziája. Nincs végcél a cselekményben és még az animáció sem túl szép.

2020.12.19 Tyoci

Imádtam. Kicsi, csúnyafejű mindenfélék mászkálnak és élik életüket. Valóságos kis vadnyugati tájat idéz fel a rajzfilm, amiben Rango az eddigi kényelmes kis életét kénytelen feladni, cserébe viszont barátokra tesz szert, és önbizalmat szerez.

2015.05.13 Szeky

A Rango talán az egyik - ha nem a legszebb animációs film, amit valaha láttam. Elképesztő milyen részletességgel rajzolták meg a környezetet és a szereplőket. A szinkronszínészek zseniálisak, egy tipikus western modern kori köntösben. Nagyon szerethe... Több

2016.11.07 tjanika

Egzotikus szereplők,néha már-már csúnyácskák. Jó a történet is,bár gyerekeknek nem valami jó példa lehet. Nem nagyon való nekik a látvány és a poénáradat sem.

2015.01.27 krissz001124

Én ettöl a filmtöl valahogy egy kicsitt többet vártam. Nem nyerte el a tettszésemet.

2015.03.03 palfi24

Tetszett, de nem hagyott mély nyomot. Az eredeti szinkronizálók neveivel engem is megvettek, tetszett visszahallani az ismerős hangokat, jók is voltak. Egész jó poénok, nem is gyerekesek (azért ez nem igazán gyerekfilm), a sztoriban azért előfordul p... Több

2017.12.18 eszticickany

Nem hoz túl sok újat az alapkonfliktus, de mégiscsak egy western mese, felnőttek számára is szórakoztató poénokkal.

2015.12.28 kispista5

Csak azoknak, akik szeretik a westernt ÉS az animációt. Érdekes, hogy az egyszeri kritikusok nem kímélték. Zseniális, grat az alkotóknak.

2015.03.30 anolib

Szerintem nagyon vicces és élvezetes lett. A karakter rendkívül illik a történethez azaz lehet, hogy pont amiatt vicces mert nem. Aki szeretne egy jót nevetni a kis gyíkocskán az nézze meg.