Rango

Rango

2023.12.17 Gamehun638

Egy furcsa, de kifejezetten jó kis mese lett. Mindenképp megér egy nézést.

Ezt is megértem,hogy egy kaméleon lesz a szuperhősöm.Zseniális kis animációs mese,egy végtelenül kedves,aranyos történettel,helyzetkomikumokkal megtűzdelve,szép,és hallgatható párbeszédek,gyönyörűen megszerkesztett és rajzolt karakterek.Felnőtteknek,gyerekeknek egyaránt tálalható.

2017.05.07 mamiéstöti2

A film képi világa elég egyedinek mondható, de ettől függetlenül sok újdonsággal nem kecsegtet, habár van benne néhány poén, amire még ennyi év távlatából is emlékszem.

2021.08.31 Laca//Ho/rr/oR//

Érdekes karakterek, eléggé egyedi, és egy jó kis cselekmény, de semmi új

Először nagyon érdekesen nézett ki Gore Verbinski megkomponált animációs filmjének a képi világa, de az ember gyorsan hozzá tudott szokni, és amint telnek a percek, egy roppant jó kis mesét tudhatott magáénak. A kör és A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átka rendezője most egy animációs filmmel szolgált a nézőknek. A Karib-tenger kalózaiban is együtt dolgozó Johnny Depp volt főhősünk megformálója és eredeti hangja. A mozdulatok, a mimikák egy-két jelenetben jól kivehetők voltak, és Deppre nagyon jól rá volt formálva Rango, a gyík. Ötletes és nagyon érdekesek volt ez a western stílusú, igencsak érdekesnek mondható, kitalált állat karakterek a mesében, de jól forrt össze ez a nem szokványos stílus. Jó humorral lett fűszerezve, és jó kis pörgős mindvégig a mese, illetve remek maga a cselekmény is.

2016.06.18 Thibo84

Nagyon szépen kidolgozott rajzfilm, a történet sem utolsó, de a poénokat nem gyerekeknek szánták.

2017.09.13 Deku

Hát ez brutálisan jól sikerült. Tele volt szerethető, okos és jól működő karakterrel akiket remek színészeknek adtak a kezeik közé. Nem volt sallang sem unalom. Ez nagyon ajánlós fajta.

2016.05.28 Orosz István

Tipikus sablon sztori a főhős nem annak vallja magát aki, erre rájönnek elmegy jön a gonosz és visszatér, mindenki megbocsát neki és ő lesz a hős. De azért ennél többről is van szó mindenesetre érdemes megnézni, humorral bőven fűszerezve van. Gyerekeknek biztosan tetszeni, fog én inkább kritikus szemmel nézem.

2018.03.25 dailyfilmsan

Jópofa mese, nem feltétlen a gyereksereg a célközönség. Jól kivetíti a jövő problémáját az állatok sorsa, a vízhiány már ma nagy fejtörést okoz a föld bizonyos területein. A filmes aranyköpések nekem kifejezetten tetszettek benne. Tulajdonképpen mind... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Eléggé egyszerű kis történetű mese. Ez miatt max egyszer nézős. Pedig a karakterek és a helyszín, fantáziavilág miatt többre számítottam. Eredeti szinkronnal Johnny Depp-el isteni a karakteressége a kaméleonnak. És a látvány is zseniális, de normális történet nélkül ez számomra csak átlagos így.

2019.05.05 Norbert93

Egész jó mese kerekedett ki belőle és egészen váratlan, de nagyon logikus fordulatot tartottak a végére. Érdemes belefogni, tanulságos, igényes mese némi mondanivalóval. Rango pedig a szinkron nélkül is Deppet jutattná eszembe, szerintem már eleve íg... Több

2022.02.06 Bakugan

Egyedi felfogású kis animációs film. Tipikusan az a darab, amit a meglátásom szerint inkább szántak az idősebb korosztály számára. Visszagondolva, a megjelenésekor még fiatalabb fejjel nem jött át annyira ez a történet, de ahogy most néztem, egy iga... Több

2018.10.21 Csillagpor

Hát ez tipikusan olyan mese amit a készítők azt hitték, hogy pár ismert név plakátra nyomásával és szép animációval le tudnak nyomni a nézők torkán. Története elég semmilyen ha egyáltalán fel is lehet fedezni valamilyen akciót, akkor az is sémás és unalmas sajnos.

2017.07.19 moviewer

Szépen kidolgozott film. A történet viszont szerintem elég átlagos. Nem tudom, igazából egy filmnek elmegy. A karakterek egész érdekesek, a zenék is jók.

2018.02.03 zsani

Nagyon szép a látványvilága, és a történet is szép egész kerek, de a szereplőket nem igazán tudtam megkedvelni.