Raya és az utolsó sárkány

Raya and the Last Dragon

2022.02.21 BoBamburg

Esti kikapcsolódásnak nem rossz, de ne várjon sokat tőle senki. Egyszerű és igazából elég könnyen felejthető mese, az egyik legsemmilyenebb az utóbbi időkben, viszont nem bántóan rossz. Másra nem, de arra jó, hogy könnyen bealszik rajta az ember.

2023.04.12 Informer2

Vitte a pálmát!

Hmm, na lássuk csak. Önmagában, egy fantasztikus animációs film, amely izgalmas történetet mesél el egy fantasztikus világban. A filmben a főszereplő, Raya, aki egy harcos hercegnő, küldetése, hogy megtalálja az utolsó sárkányt, aki képes lehet megmenteni az embereket a gonosz erők elől. Az animáció fantasztikus, minden egyes jelenet látványos és lenyűgöző. A karakterek nagyon jól kidolgozottak, és könnyen lehet azonosulni velük, beleértve a főszereplő Raya-t is, akinek erőszakos múltja és megbízható személyisége az egész filmet áthatja. Az történet nagyon érdekes és izgalmas, és tele van fordulatokkal és meglepetésekkel. A filmben feltűnően jelenik meg az ázsiai kultúra, amely nagyon érdekes és tanulságos volt. A zenék és a hangok nagyon jók, és nagyon jól illeszkedtek az adott jelenethez. A film teljes egészében érzelmes és inspiráló volt. Összességében, egy fantasztikus film, amely minden korosztály számára ajánlott. Aki szereti az izgalmas történeteket, a fantasztikus világokat és az érzelmes karaktereket, annak ez a film biztosan tetszeni fog.

2021.03.06 Mihaly386611

Nagyon klassz kis animációs mesefilm, nagyon kedvelhető és szerethető, és még azt tudom mondani, hogy a Disney egy nagyon jól sikeredett animációs filmet tudott csinálni. Klassz, érdemes megnézni akár többször, vicces és egyben szomorú, ezt nagyon jól összetették.

2021.03.13 lakilúk

A Disney megint nem lőtt mellé, a Raya egy zseniális animációs film, ami az egész családot le tudja kötni, arról nem is beszélve, hogy az animáció valami hihetetlenül gyönyörű. 5 csillagos szórakozás, nézzétek!

2021.04.17 G.Noir

Hozza a kötelezőt, az elvárt színvonalon. Ez szép dolog, de se nem kiemelkedő, se nem maradandó.

2021.03.10 Happymami

Parádés, tényleg egy újabb gyöngyszem. Megható, amikor annak kell lennie, vicces, amikor megkívánja a helyzet és szemkápráztató, egész végig.

2022.07.26 Evibaby6669

Imádom

Hogy, őszinte legyek, elsőnek azt hittem, hogy majd bele fogok tekerni, mint minden filmbe, ami kissé unalmas. De számomra teljesen meglepő volt, a képernyő elé vonzott, és nem tudtam otthagyni. Nagyon tanulságos, érzelmes és érdekes. Én rosszat nem tudok mondani róla, ugyanis a grafikák is nagyon tetszettek.

2021.03.09 lacc

Gyönyörű, zseniális látványvilág, de sajnos a karakterek számomra egyáltalán nem voltak szimpatikusak, nem tudtam velük azonosulni.