Eszeveszett mesék

Mónica Villa
Darío Grandinetti
Maria Marull
Maria Marull

A 2014-es év egyik legjobb vígjátékában olyan embereket követhetünk nyomon, akiknél egy nap végleg betelik a pohár. Egy flört váratlan eseményekhez vezet, egy pincérnő felismeri az uzsorást az egyik vásárlójában, aki tönkretette a családját, egy autós ütközés ámokfutáshoz vezet, a… Több

Forgatókönyvíró: Germán Servidio, Damián Szifrón
Ország: Spanyolország, Argentína
Premier (HU): 2014.12.18.

2024.02.20 Bogi

Elsőre megdöbbentő. De ugyanakkor humoros. Érdemes megnézni.

2017.04.18 indingo

A cím teljesen találó a filmre. A kis történetek közt voltak, jók és olyan amilyenhez hasonlót már láttam. Összességében tetszett, bátran ajánlom.

2016.05.27 Bogi87

Hosszas unszolásra néztem meg a filmet és nagyon pozitívan csalódtam. Zseniális ez, a különálló kisfilmekből összerakott alkotás.

2022.07.04 BRANTON

Egy film, amit mindenkinek látnia kellene!

Damián Szifron rendező, 2014-ben megrendezett egy olyan alkotást, melyet sohasem felejtek. A film hat darab történetből áll, melyek különböző sztorik tálalásában mutatják be az emberi gonoszságot, kapzsiságot, megcsalást. Ezen a mozin egyszerre lehe... Teljes kritika

2017.07.10 Deku

Nagyon harmatos alkotás lett, a színészekről se tudok sok jót mivel az összes számomra teljesen ismeretlen figura. Ezt a filmet ennél jobban nem is tudták volna elrontani. Kellett volna bele valami izgalom ami szórakoztatóvá teszi ezt a filmet, itt ez hiányzott.

A forgatás Argentínában zajlott, Buenos Aires és Cafayate városokban.Szerző: ps

A filmet a mai napig (2014.11.11) csaknem harminc dél-amerikai és nemzetközi filmes díjra jelölték, melyek közül többet meg is nyert.Szerző: ps

A Cannes-i filmfesztiválon 10 perc álló tapssal jutalmazták a filmet.Szerző: ps

A premiertől számított első 24 napban több mint két millió ember nézte meg a filmet.Szerző: ps

(2015. 08. 05.)
Az argentinok, akik a pápát adták nekünk, ezúttal a keresztényi szeretet jegyében csinálják ki egymást. Több