Sadako vs. Kayako

A kör és az Átok című filmek bosszúálló szellemei ezúttal egymással szállnak szembe.

(dulkap)

Rendező: Kôji Shiraishi
Forgatókönyvíró: Takashi Shimizu, Kôji Suzuki
Ország: Japán
Premier: 2016.06.18.

2018.09.28 BoBamburg

Sajnos maga a tudat, hogy egy kör és átok crossovert nézhetek jobb volt, mint maga a film. Kissé lapos volt, parásnak se mondanám, egyszerű hollywoodi giccses cucc, amit jól el lehetett adni a két címszereplővel. Illetve az sem értettem, miért kellet... Több

2017.10.15 Lamboh

Jobb volt, mint amire számítottam, de ez nem jelenti azt, hogy jó volt. Messze van ez még attól, és nem is értem miért nem hagyják már szegény Sadakot és Sayakot nyugovóra térni. Bőven ráérne őket 10-20 év múlva is újra elő venni. Mert valljuk be, ez így csak bőrlehúzás.

A film reklámkampánya során Kayako-nak és Sadako-nak is volt saját Instagram, valamint Twitter fiókja, amelyen folyamatosan posztoltak képeket a szellemek mindennapjairól.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Annak érdekében, hogy a filmet népszerűsítsék, egy baseball meccset rendeztek Japánban. Ezen a meccsen a filmben feltűnő szörnyek játszottak egymás ellen.Szerző: ps

A film ötlete csak egy április tréfa lett volna, azonban rajongói nyomásra mégis elkészült.Szerző: dulkap