
Vélemények (5)
Én a főszereplőket sem ismerem, nem emlékszem, hogy valaha láttam volna valamiben őket. Sokkal viccesebbre is meg lehetett volna csinálni. Számomra olyan volt, mint egy gyengébb tévéfilm. Egyetlen poén volt, amin nevettem, de azon is azért, mert feli... Több
A film alapkoncepciója elég klisés és tipikus, de legalább kurrens és jó terep lehetne rengeteg humornak. Egy férfi és egy nő hasonmás robotjai szerelembe esnek és felforgatják főszereplőink életét, akik megpróbálnak mindent megtenni, hogy megakadály... Több
Iszonyúan Barátok közt-ös. Nagy kár, mert az alapötlet érdekes, és ha a néző képes a rém nyamvadt megvalósítástól eltekinteni, akkor még így is tud néha vicces lenni. De ugyanannyiszor kínos és béna is egyszerre... Egy jobb rendező valószínűleg jó fi... Több
Lehetett volna az év filmje, mert a főszereplő szarkasztikus beszólásai tökéletesek. Például Charles egyik kifakadása: „Ó Istenem, én nem mehetek börtönbe EZZEL (a csinos) arccal! Mindenki végigmegy majd rajtam. De tényleg, úgy adogatnak majd körbe, ... Több