Shaun, a bárány - A film

Shaun the Sheep Movie

2023.08.01 Jocpappa

Azt bírom benne, hogy az állatoknak és embereknek mind egyenlő esze van.

2017.05.05 mamiéstöti2

Maga a sorozat eléggé humoros és a filmtől is ezt vártam, volt benne egy-két újítás és képtelen poén, de önmagában talán még a széria szintjét sem hozta.

2022.05.23 JRD

Színvonalas, érthető és ízléses humorral teletűzdelt animáció. Kicsitől az aggastyánig mindenkinek ajánlom! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.08.03 Ms. Akárki

Édes kis mese. Főleg a gyurma jellegű stílusa tetszett nagyon. Vicces és pörgős. Felnőttnek és gyereknek egyaránt jó kikapcsolódás. Hasonló picit a Wallace és gromithoz

2020.08.09 BoBamburg

Nagyon szerethető, élvezetes és humoros mese, minőségi stop-motion technikával, ami szerintem minden korosztály számára szórakoztató lehet. Legalábbis én közel 30 éves fejjel nagyon élveztem.

2016.06.13 D. Shaday

Nagyon jól szórakoztam rajta annak ellenére, hogy a sorozatot egyáltalán nem ismerem. Végig vicces volt és pörgős, nagyon aranyosak voltak az állatok, a mérges kutyán pedig megállás nélkül nevettem.

2018.02.11 zsani

Ebből a rajzfilm sorozatból sikerült egy nagyon remek animációt készíteni. Látványvilága és a zenék is megállják a helyüket. Szépen összerakott kis animáció lett belőle.

2016.04.30 angel001

A Shaun, a bárány a legbugyutább film a földön. Mégis cuki. A fehér bárány elindul a városba, a többiek követik, persze rá hárul a feladat, hogy visszaterelje a nyájat :D .. nem egyszerű mese,türelem kell hozzá :D

2015.08.26 tamas84

Nagyon szórakoztató animációs mese lett a Shaun. Kedves, humoros, minden megvan benne, amiért az eredeti sorozatot szeretni lehetett. Jó kikapcsolódás, nem csak gyerekeknek.

2016.05.05 irodalmialkotas

Annyira rossz, hogy már jó! Annyira unalmas, hogy átlagos!

2015.06.29 macikutya

Kétkedve ültem be a filmre, de ugy voltam vele, ha már nyertem rá jegyet megnézem. Hát hiba volt. Ettől rosszabb mesét még nem igen láttam. Halálra untam magam, tiszta erőltetett volt az egész, alig vártam, hogy vége legyen. Iszonyatosan rossz, senkinek nem ajánlom.

2015.06.30 bigi

Aki a sok izgalomhoz, meglepő fordulatokhoz és a poéntömegek áradatához szokott, annak ez a film kétség kívül túl lassú és bárgyú lesz. A Shaun, a bárány nem biztos, hogy mindenkit leköt erre a másfél órára, annak ellenére, hogy finoman el van benne ... Több

2016.05.08 Cordelia Bennett

Kedves, kissé bugyuta, de vicces történet. Nem olyan, mint a többi családi animáció, ami a felnőtteknek is egyenértékű szórakozás, de egy álmos délutánon minimális agymunkával is kuncoghattam néhány jóízűt. Gyerekkoromban is szerettem az ilyen meséket, nosztalgiáztam egy olyannal, amit akkor nem láttam :)

2015.03.29 goldfisy

Minden minutuma szórakoztat, több egyszerű de érdekes üzenetet is közvetít. Nagyon jó karakterábrázolás.