
Vélemények (9)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Azt azért mindenképpen leszögezném, hogy a film nem "found-footage"... Számomra inkább egy rettenetesen rossz "backlight" bevilágítású mozi, aminek a szerkezete is csúnyán felborult. Sztori és játék szempontjából is mindenféleképpen! Egy természetfel... Teljes kritika
A Shelby Oaks – A gonosz nyomában egy sötét és nyugtalanító horror, ami főleg a hangulatára épít. Tetszett a kamerahasználat és a VHS-szerű képi világ, ami miatt olyan érzésem volt, mintha valami valódi, tiltott felvételt néznék. A főszereplő alakítá... Több
Egy Mike Flanagan által producált found footage horror 2025-ben, ami a Blair Witch, Grave Encounters, Megan is missing-szerű. HELL YEAH, I'M IN! - gondoltam naivan. Ugyanis a nagyon izgalmas kezdés után hihetetlen csapongásba és baromságba megy át. A... Több
Ahhoz képest, hogy mennyire minimális összegből forgatták a filmet, szerintem meglepően jól sikerült. A film első fele kifejezetten erős, félig-meddig amolyan found-footage jellegű és habár nem rajongok a műfajért, de ennél hozzáadott annyit a sztori... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Chris Stuckman 10+ év youtube-kritizálás után megcsinálta azt a filmet, amibe 10+ év horrorkliséit tudta csak belegyömöszölni. Filmjében egyetlen eredeti ötlet vagy pillanat sincs, és a tempója olyan lassú, hogy a háromfős moziteremben ketten belealu... Teljes kritika
Volt benne pár olyan pillanat, amikor tényleg majdnem kiugrottam a székből, de közben rengeteg volt az üresjárat: karakterek mondják, hogy „valami nem stimmel”, és utána nem történik semmi. Az átmenetek (found footage-ből hagyományos filmbe) is néha elvették a feszültséget. Összességében inkább vállalható.
Elég sötét és ijesztő film volt, amit nemrég néztem meg. A történet arról szól, hogy egy nő megpróbálja kideríteni, mi történt a húgával, de közben egyre furcsább és félelmetesebb dolgok történnek vele. Nekem tetszett, hogy nem csak hirtelen ijesztge... Több
Hasonló filmek
Volt szerencsém premier előtti napon megtekinteni ezt a gyöngyszemet. Meg kell mondanom, nekem nagyon-nagyon tetszett! Végre! Végre egy film, ami után lehet egy kicsit beszélgetni, közben is találgatni... Sokan ekézték, hogy fércmunka, mármint sok fi... Több